Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akar tőlem valamit ez a srác,...

Nikicicaaaa kérdése:

Akar tőlem valamit ez a srác, vagy csak jól szórakozik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mit akar.Már jó ideje ismerek egy srácot aki már első pillanattól kezdve tetszett nekem,de komolyabb dolog sosem történt köztünk.Egy a baráti körünk de bulikon kívül eddig nem igazán beszéltünk egymással,viszont az utóbbi pár hónapban ez minden napossá vált.Nagyon jól eltudunk beszélgetni egymással mindenről és mindig megtud nevettetni,de nem tudom eldönteni hogy akar e tőlem bármit is.Tudom hogy gyakran féltékenykedik ha más fiúkkal beszélek bulikon és gyakran viselkedik úgy mintha együtt lennénk.őszintén szólva bizonytalan vagyok,mert bár nagyon kedvelem őt,rettenetesen,de tudom hogy nagy bulizós,és ez miatt félek attól hogy ha bármi is lenne köztünk akkor féltékenykednék.Egyik nap bókol,másik nap kedvesen gonoszkodik,de komolyabb lépéseket nem tesz,én pedig eldöntöttem hogy nem fogok kezdeményezni.Volt egy időszak amikor nagyon bele voltam zúgva és nehezen sikerült elfelejtenem,erre most olyanokat tesz és mond ami miatt teljesen elbizonytalanodtam.Várom a véleményeteket.19/l

2014. jún. 30. 22:41
 1/2 anonim válasza:
fogd meg a kezet nezz a szemebe es ha nem csokol meg vagy nem vagy eleg szep neki, vagy a srac b*zi.
2014. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy veled egykorú srác vagyok. Jelenleg egy hasonló helyzetben. Az én kapcsolatom a lánnyal hasonló szintű mint a tiétek, sőt igazából csak párszor beszéltünk. Én is döntésképtelen vagyok, de, ha ő csak egyszer feltenné a kérdést, hogy mi lenne ha ő meg én... Akkor még, ha nem is egy sima igennel, de szinte tuti belemennék. Én nem azért nem kérdezem, mert nem merem, hanem, mert valószínűleg hosszútávon nem menne és nem szeretnék neki csalódást, így az én részemről ezzel letudom, de, ha ő nagyon szeretné akkor, még ha rövid ideig is, de mindent megtennék érte.
2014. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!