Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a srác szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta udvarol nekem, többször találkoztunk is. Azt mondta, még soha nem vonzotta őt senki ennyire. De az utóbbi időben többször elhívott találkozni, majd az esedékes napon kikapcsolta a mobilját elérhetetlenné vált. Mikor napok múlva előkerült, mentegetőzni kezdett, és biztosított róla hogy nem hülyít, és hogy nagyon fontos vagyok neki. Mindeközben van egy ex-barátnő is a képben, aki mindent megtesz hogy visszaszerezze.

2013. szept. 7. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:

"Azt mondta, még soha nem vonzotta őt senki ennyire"


Aki így kezdi abból én nem néznék ki sok mindent, de a te helyzeted annyira bonyolultnak tűnik, hogy nem igazán lehet tiszta választ adni...

Szerintem fogd meg te is az egyszerűbb lábánál az egészet és keress valaki mást. :\

2013. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!