Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác csak szórakozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác csak szórakozik velem? Nem értem. Többi lent

Figyelt kérdés
sokat szoktunk beszélni,sajnos személyesen nem sokat találkoztunk még de minden nap beszélünk.néha tök kedves aranyos.mindig megígér nekem mindent. közben álladóan hajtogatja h én vagyok a legszebb legjobb csaj meg szívesen járna velem.állandóan mondja h szeret.de mostanában több napokra eltűnik.1 hete nem beszéltünk.előtte egy nappal nagyon jól elbeszélgettünk és késő este mielőtt lelépett mondta h holnap folytatjuk.... azóta semmi.smst nem akarok írni mert már úgy tűnne mintha ráakaszkodnék.most mi lehet? rámunt? talált más? miért ilyen gerinctelen aljas sunyi módon ráz le?
2010. márc. 14. 23:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele.....nem akar tőled semmit
2010. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy vagyok a "pasimmal" szinte ugyan igy ...szóval mostakkor mivan??? aki tud segitsen már rajtunk:DDD
2010. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de miért ilyenek a pasik?:S pedig olyan aranyos én nem értem...:S miért mondja h szeret ha közben nem is?
2010. márc. 14. 23:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb vasat tart a tuzbe...en is igy jartam ugyhogy rahagytam. Nem eri meg azt a mennyisegu energiat amit ra pazaroltok csajok az az igazsag, ugyhogy szerintem lepjetek tovabb meg ha egy kicsit nehezen is megy. :)
2010. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát lehet:/ kicsit?:S nagyon nehéz:( ahj:(
2010. márc. 14. 23:40
 7/19 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok én is:(
2010. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

sajnálom:(

pfff fiúk

2010. márc. 14. 23:42
 9/19 anonim ***** válasza:

úhh mennyiszer játszotta meg velem ezt 1 srác :w minden oké aztán eltűnt,aztán vmi megint fekbukkant,megint minden oké aztán megint eltűnt....ott szakadt meg a kapcsolatunk,mikor 1 ilyen eltűnése nekem nagyon rosszul esett és ő személyesen próbált velem beszélni,de láttam rajta hogy abszolút nem érti,hogy nekem mért esik rosszul mikor így eltűnik.annyira próbált marasztalni,de ott hagytam.aztán hívogatott még aznap.következő héten nem beszéltünk 1 szót sem.szombaton a buliban láttam.már 1 másik lánnyal járt :/

19/L

2010. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a srácot. Nem értékel téged eléggé,ezért tünik el napokra.

Gerinctelenség amit csinál és nem akarlak megbántani,de én a nőkkel tapasztaltam ugyanezt. nem mernek őszinték lenni.

2010. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!