Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác csak szórakozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác csak szórakozik velem? Nem értem. Többi lent

Figyelt kérdés
sokat szoktunk beszélni,sajnos személyesen nem sokat találkoztunk még de minden nap beszélünk.néha tök kedves aranyos.mindig megígér nekem mindent. közben álladóan hajtogatja h én vagyok a legszebb legjobb csaj meg szívesen járna velem.állandóan mondja h szeret.de mostanában több napokra eltűnik.1 hete nem beszéltünk.előtte egy nappal nagyon jól elbeszélgettünk és késő este mielőtt lelépett mondta h holnap folytatjuk.... azóta semmi.smst nem akarok írni mert már úgy tűnne mintha ráakaszkodnék.most mi lehet? rámunt? talált más? miért ilyen gerinctelen aljas sunyi módon ráz le?
2010. márc. 14. 23:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
na ő is mindig ezt csinálja:/ csak ő azt a kifogást mondja h tanulnia kell( amit nem hiszek el h napi 15 percet nem szánna rám...) és általában mindig kitalál valamit h történt vele.zsinórban az 5. után már nem tom elhinni:S egyszer a szeme aztán a keze aztán a lába...
2010. márc. 15. 00:27
 12/19 A kérdező kommentje:

az:(

hát azért van kivétel:) fiúknál is persze:)

most annyira felidegelt úgy megtudnám ütni:@

2010. márc. 15. 00:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2napja nem ir:S:S

Előtte minden nap beszéltünk,"drágámnak szolitott stb" csokokat küldött ... és most meg nem ir...

nem tudom milett vele :|

köcsögjee

2010. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
jaj engem is.manómnak picimnek meg mindennek..és felszívódott mindig és állandóan aggódtam... de mostmár elegem van
2010. márc. 15. 00:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Jaja,de engem sem érdekel már lesz*rom menjen a f*szba:@:@:DDD
2010. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok..

Egyébként te/ő hány évesek vagytok??

2010. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
18 mindketten
2010. márc. 15. 20:58
 18/19 anonim ***** válasza:

nagyonsok fiú haverom van, és az egyik pont ilyen típus mint amit te leírtál, kedves aranyos még helyes is.., szinte már "tökéletes"..LENNE de igen több vasat tart a tűzbe.. (: 10000%..

szerintem ne foglalkozz vele, keress magadnak mást.. mielőtt még beleszeretsz :S

2010. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom a csajokkal. Addig amíg el nem kezdenek érdeklődni. Megsúgom jó lenne ha felbukkannál. Egyáltalnán nem lenne ciki. Jól esne ha ugyan nem találkoztatok de mégis te is akarnál valamit. Ő folyamatosan hajtott rád. Te 0.00001 részét tetted meg amit ő. Több csajjal csinálja ugyan ezt hidd el. Én is igy vok vele ha egy csajra ráhajtok és ő fogadja a közeledésem de igazán nem tudom hogy ő miért nem érdelődik (hiába tűnök el) akkor bizony leszarom a csajt. Muszáj. Ha nincs pozitív válasz nincs az hogy a csaj önszántából (büszkeségét félre teszi) elkezd érdeklődni, bizony ott hagyom a fenébe és foglalkozok azzal aki kiváncsi rám.



Remélem segítettem.


20/F

2010. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!