Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakítanátok valakivel, aki...

Szakítanátok valakivel, aki minden szempontból bejön, de szájszaga van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 10


Nagyon szívesen, örülök, ha találtál benne bármi hasznosat.


Értem, hogy nehéz, de annál szerintem nem rosszabb, mint a kegyes hazugságot választani az őszinteség helyett, és elhagyni őt valami ürüggyel.


Mi mondjuk annyira az elején tartunk a "kapcsolatnak", hogy nem is tudom, elbír-e egy ilyen kritikát.


Nyilván a te döntésed. Ha én lennék ilyen helyzetben, egyszer leülnék vele beszélgetni, és azzal kezdeném, hogy valami olyat szeretnék elmondani, ami nekem is nagyon nehéz, nagyon nem szeretném megbántani, de kedvelem/szeretem őt annyira, hogy fontosnak tartom az őszinteséget, mert egyrészt neki is tartozom ezzel, másrészt szeretném, ha ez nem állna útjába annak, hogy komolyabbra forduljanak a dolgok köztünk.


Mielőtt elmondanám, hogy mi a gond, nagyon hangsúlyoznám a pozitív tulajdonságait, amikhez vonzódom, és ami megfogott benne.


Miután a lehető legtapintatosabban megmondanám neki az igazságot, pl. picit kellemetlen a lehellete (az már egy fokkal eleve finomabb megfogalmazás, minthogy szájszaga van), azt is elmondanám, hogy tisztában vagyok vele, hogy erről nem tehet, de én nagyon örülnék neki, ha sikerülne megtalálni ennek az okát, és kezelni, megszűnetni.


Én azt is megmondanám neki, hogy nagyon jólesik az ölelése, vágynék többre (a többit meg hadd találja ki magától - mármint hogy mi lehet akkor az akadálya).


Akárhogy is reagál, ha most kölcsönös a szimpátia és a vonzalom, szerinted történhet annál rosszabb, minthogy szakításra kerül a sor bármi okból??

2014. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!