Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakítanátok valakivel, aki...

Szakítanátok valakivel, aki minden szempontból bejön, de szájszaga van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:46
1 2
 1/11 Buford Tannen ***** válasza:
100%
nem. inkább megoldást keresnék az eltávolítására
2014. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szájszagra még valóban nem találtak fel semmit...
2014. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És milyen megoldást?
2014. jún. 29. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
rágó
2014. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék, mert össze sem jönnék vele.
2014. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Például dekapitálás.
2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Buford Tannen ***** válasza:
pl a fogait rendbetenni. Ha sehogy se múlik el és ki szokott száradni,ezért van szaga akkor van egy rossz hírem. Cukros.
2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, illetve gyomorprobléma is okozhatja.

De egyáltalán hogy mondjam meg neki?

Nem jutottunk el a csókig sem emiatt.

Evés és fogmosás után közvetlenül is nagyon erős.

2014. jún. 29. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám nagyon finoman és tapintatosan szóbahozni a dolgot.


Nyilván kínos az ilyen mindenkinek, de ha belegondolsz, neki a kettő közül melyik a rosszabb:


1) a lehető legtöbb érzelmi intelligencával megpróbálod felhívni a figyelmét erre a problémára, aminek nyilván nincsen tudatában, és jó eséllyel megtalálható és megszűntethető az oka, ha foglalkozik vele


2) elhagyod valami ürüggyel, soha nem fogja megtudni a valós okot, és a következő párkapcsolatában belefut ugyanebbe


És akkor még csak az ő szemszögéből néztük a dolgot, a tiédből nem.


Én ebbe belefutottam ugyanebbe a problámába egy hosszabb párkapcsolatban. Egy rövid ideig halogattam, mert nagyon kínos volt szóbahozni a dolgot, de próbáltam a lehető legtapintatosabban a párom tudomására hozni, amire teljesen normálisan reagált.


Én biztos voltam benne, hogy fogászati/szájüregi eredetű az oka, de a fogorvos mindent rendben talált. Végül kiderült, hogy valami nagyon ritka fül-orr gégészeti elváltozás, amit egy ambulánsan elvégzett műtét egy nap alatt megoldott, mi meg a mai napig együtt vagyunk. :-)

2014. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Köszönöm a válaszod, nagyon sokat segítettél.

Igen, én is gondoltam arra, hogy valahogy meg kellene neki mondani, akár szeretném vele folytatni, akár nem, hogy segítsek neki. Csak olyan nehéz. Meg álltólag vannak olyan betegségek, amiknél nem lehet megszüntetni a szájszagot.

Mi mondjuk annyira az elején tartunk a "kapcsolatnak", hogy nem is tudom, ebír-e egy ilyen kritikát. De szerintem muszáj valamit tenni, mert így nem vágyom a csókjára sem. :( HA megölel, az nagyon jó, de így az egésznek mi értelme?

2014. jún. 29. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!