Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én mindig normálisan...

Ha én mindig normálisan viselkedem a nőkkel, ők cserébe miért köcsögösködnek velem?

Figyelt kérdés
Sorozatosan, nem egy alkalom után ítélkezem. Bármilyen normálisnak tűnik az adott nő, akkor is átmegy bunkóparasztba velem és látványosan élvezi (általában a barátnői jelenlétében). Ne ismerkedjek, vagy legyek én is köcsög? Mindkettő szar.
2014. jún. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert felszínes,ostoba r.ibancok! Tisztelet a kevéske kivételnek.
2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az a típust keresed. Ez a gond és azoknak ez a problémája...
2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj akkor mikor egyedül van,akkor talán nem olyan nagy a szája.
2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyedül volt mind, mikor megismertem. Arról nem is beszélve, hogy a normálisnak tűnő minden fokozata volt már.
2014. jún. 28. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond nekik hogy találsz náluk különbet.Vagy hogy kicsi a mellük,vagy túl kövérek stb.
2014. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van Conchitának. Tudod, mi a közös azokban a nőkben, akikben csalódtál? Te. Egyedül te vagy az oka annak, hogy csalódsz, mert rosszul választasz...mindig ugyanúgy!


26N

2014. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen benne van az is, amit előttem írtak, hogy rossz nőtípussal ismerkedsz. Azaz olyanokkal, akik érzelmileg és talán szellemileg is nagyon éretlenek, így nem tudják kezelni azt a helyzetet, hogy egy srác kedves velük.

A másik gond pedig az, hogy túlságosan megalázkodhatsz előttük. Lemész lábtörlőbe, bármit elviselsz nekik. Pedig néha egy "vegyél vissza kisanyám" beszólás nem ártana.

Nem kell "köcsög"-nek lenned. Próbáld ki hogy kicsit csipkelődőbb beszólogatósabb leszel velük, legyen saját véleményed, ízlésed, és ne adj mindig igazat az adott lánynak.

2014. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, de miért a kérdező lenne a hibás, a bunkó lányok viselkedéséért?!o.O


Én is haverokkal számtalan lányt leszólítottunk, voltak köztük szépek, csúnyák, tinik, huszonévesek, idősebbek és bizony külső alapján egyáltalán nem is behatárolható, hogy milyen lesz a lány fogadása felénk. Volt, hogy tök szép lányok kiröghötek minket, máskor meg tök normálisan elbeszélgettünk velünk, volt olyan, hogy kicsit csúnyább lányoktól kaptunk elutasítást, úgymont kifikáztak, hogy mit akarunk mi tőlük, máskor a csúnya lány volta kedves stb. A lényeg, hogy nem lehet mindig jól választani, ehhez sajnos szerencse is kell, ha a kérdező épp peches volt, épp olyan sorozatot fogott ki, hogy egymás után sok bunkó, beképzelt csaj, akkor ez most annyit jelent, hogy nem volt mázlija, lehet másik nap meg sorozatban csak kedves, szép lányokat fog ki. Én tapasztaltból beszélek, szóval higyjetek nekem, ez így működik, nincs biztos recept, hogy épp rendes lányt fogsz ki.

2014. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!