Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy normálisan...

Miért van az, hogy normálisan bele tudok nézni a nők szemébe meg tartani a szemkontaktot, de aki tetszik arra nem tudok közben mosolyogni? Gondolom mosoly nélkül a nők meg azt nézik, hogy mit bámul ez a barom? 26f

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát engem pont így nézett valaki,hát tényleg nem tudtam mire gondolhat miközben néz..
2014. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy mire gondolhat? Ha egy pasi néz az mire gondolhat istenem?
2014. máj. 16. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég ijesztő tud lenni ha egy fickó komor arccal bámul rám. Nem az lesz az első gondolatom hogy tetszek neki. Inkább megijedek és menekülök.

27N

2014. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

áljél már le te Alfahím szerinted ha BELENÉZEL EGY NŐ SZEMÉBE te leszel állmai pasija te szugerálós pszihopatának képzeled magad vagy mi?!


nem ezektől a nagy csajozós tippektől lesz barátnőd.... hanem majd ha lesz ÉLETED eljársz sportolni/bulizni lesz normális baráti köröd akikkel mindent meg tudsz beszélni és mikor már annyira jól érzed magad hogy meglennél életed végéig nő nélkül nah akkor leszel ideális jelölt nők számára....

2014. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerinted ha nem mosolyog akkor honnan tudhatnám hogy mire gondol?

2014. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5/5 ha mosolyog akkor már tudni fogod hogy mire gondol ? ;)
2014. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy a négyes valamit nem értett.

Járok sportolni, dolgozok, igaz-igaz a piálós bulikat nem csípem...de...

Nem gondolom azt, hogy ettől szerelmes lenne bárki is. Viszont látom értelmezési problémák vannak itt.

Azt kérdeztem, hogy miért nem bírok rámosolyogni arra a nőre, aki tetszik?

Értelmezéssel látom baj van.


Ja és nőben sincs hiányom...

2014. máj. 16. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen... Én is olyan vagyok, hogy aki tetszik ránézni is alig merek... nem, hogy mosolyogni...

22N

2014. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mert zavarban vagy. Aki nem tetszik annyira, vagy nem fog meg, az iránt nyilván semleges a hozzáállásod, aki iránt meg igenis vonzódsz, és kívánod, attól meg félsz, és izgulsz. Ez sok embernél így van, többek között nálam is. Ezt nevezik gátlásosságnak. 20l
2014. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na jó akkor most értelmezem amit eddig írtál....


nincs nőkben hiányod azaz nőkkel lefekszel viszont nem olyan nőkkel akik az eseted lennének mivel aki az lenne annak a szemébe se mersz nézni és a kérdésed az hogy ez miért van?


Nos, talán azért mert ronda nők k**ogatásához elég a jól összerakott "macsó duma" de ha kicsit jobb nőkre vágysz azt te is tudod legbelül nem elég... mert a jó nőknek nem elég hogy csak p*cse legyen hanem megköveteli a biztonság érzetét is amit több féle képpen érezhet de az alapja a kőkemény bizalom és még azon felül legyen ezek közül valamelyik: jó kapcsolatok/izmos test/pénz

2014. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!