Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jobb ha feladom, ugye?

Jobb ha feladom, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő a helyzet:

23 éves vagyok és eljárok gyülekezetbe. Az most lényegtelen, hogy milyen vallás. És itt figyeltem fel egy nőre, aki nagyon tetszik nekem. Talán pár évvel idősebb nálam, de 4-5 évnél nem több. A gyülekezet Pesten van, én viszont nem vagyok pesti. A sulim miatt járok ebbe a gyülekezetbe, mert miatta otthon kimarad, de nekem fontos. A sulit befejezem a tanév végén, szóval ha nem jön semmi össze, lehet soha többé nem látjuk egymást...


Gyakran néztem ezt a hölgyet, akárhányszor csak összefutott a tekintetünk vagy a látómezőmbe került. Pár hónapja viszont azt figyeltem meg, hogy Ő is nézeget engem. Először csak nézegetett, majd később rám is mosolygott, amit viszonoztam. Szóval a szemezést ment. Ma este pedig úgy ültünk, hogy nem voltunk egymás látómezejében, de hátranézett ahol én voltam és még a szemöldökét is fel-felhúzta, amolyan "na mi a helyzet?" módra, ha értitek, hogy mire gondolok. Tudom, hogy ez valószínűleg "felhívás keringőre".


A probléma velem van. Sajnos magamtól képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani. :\ Ez abban nyilvánul meg, hogy bármennyire és bárhogy szeretnék is odamenni, akárhányszor játszom le fejben a szitut, képtelen vagyok megtenni. Olyan ez, mint ha egy tankot próbálnék felemelni. Nem csak nőügyben vagyok így egyébként, hanem hasonlóképp nem tudok ismerkedni még barátkozás céljából sem.

Ha valaki odajön hozzám és beszélgetésbe elegyedünk, akkor simán megy minden, hamar oldódom, de kezdeményezni képtelen vagyok.


Rengetek oka van annak, hogy ez így van, biztos vagyok benne, hogy az önbizalomhiányom tesz ennyire gátlásossá, de a problémán ez nem változtat. Sajnos okkal vagyok önbizalom hiányos, akár a külsőmet nézem, akár azt, hogy mit NEM értem el még az életemben. (meg egyéb okok) Nem tudom, ez javulni fog-e valahogy, de egyszerűen reménytelennek tűnik a helyzet. Gondolom azt várná, hogy menjek oda hozzá, de...


Van valakinek ötlete/tanácsa, vagy inkább hagyjam az egészet a fenébe, öntsek betont a lábamra és ugorjak a Lánchídról a Dunába? Lassan már ezen kezdek elmélkedni...



Köszönöm ha végigolvastad a hosszú irományom. Aki azt írná, hogy növesszek két golyót, meg legyek férfi, az köszönöm, kíméljen meg. Magamnak is elég nehéz szembenézni a tehetetlenségemmel, átkozom is magam miatta rendesen. :\



2014. márc. 20. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Add fel, körül vagy véve. Feltartott kézzel gyere elő.
2014. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
(bocsi a helyesírásért, "nagyon este van" már nekem)
2014. márc. 20. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
De hogyha te azt mondod, hogy képtelen vagy, akkor mit vársz tőlünk, hogy mit mondjunk?
2014. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csak erőt kell venned magadon, veszítenivalód nincs:)
2014. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Szerintem ne add fel a dolgot . Ha nem tudsz oda menni mert nagyon gátlásos vagy akkor legyél romantikus . Tudom kicsit furcsán hangzik de beválhat. Ami előtt mész a gyülekezetbe írj egy cetlire . Szeretnélek meg ismerni . Ha te is benne lennél akkor találkozzunk a gyülekezet után xy helyen. És gondolom már tudod hogy hol szokott ülni rakd le neki a helyére mielőtt mindenki be megy. HA vége a gyülekezetnek akkor tudni fogod hogy bejötte az ötlet vagy nem mert vagy el megy vagy nem. Csak arra figyelj nagyon hogy pontosan oda rakd a cetlit ahol ül nehogy más menjen el a találkára .Ja és azért még annyit biggyessz oda a papírra hogy akivel már rég óta szemezel . vagy valami hasonlót . Üdv 20/L
2014. márc. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez nem hangzik rosszul, csak eléggé adnak a tisztaságra nálunk és simán esélyes, hogy mire beér az illető, valaki felkapja, hogy hogy kerül ide szemét és kudarcot vall az egész. Vagy simán valaki fogja és elolvassa, hogy ez miez?

Tényleg többször is megfordult a fejemben, hogy simán odamegyek és megmondom, hogy mit akarod. Az egyenes út a legjobb elvégre. De mire úgy történt, hogy elég bátor lettem volna, sosem volt épp egyedül, mindig gyüli után beszélgetett barátnőkkel, ismerősökkel. Úgy meg ki akar odamenni? Most legutóbb meg gondoltam kint megvárom amikor jönnek ki és leszólítom. Vártam is az épület előtt fél órát, jöttek ki... erre nem a másik irányba mentek?! (ugye nem tudhattam, merre laknak) Utánuk már nem mentem, mert milyen már hogy valaki fut utánuk fekete bőrkabátban a VIII. kerület kellős közepén éjjel? :D

*sóhaj* Az én szerencsém már csak ilyen...

2014. márc. 21. 03:43
 7/12 anonim válasza:
A tervezett leszólítás időpontja előtt egy órával igyál meg 4 felest + 1 sört ==> minden kérdésed/problémád megoldódik és nem fogod honapokon át gyotorni magad.
2014. márc. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
először csak köszönj neki, majd legközelebb kérdezd meg, hogy van... haladj folyamatosan, akkor talán bátrabb leszel.
2014. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma este már rám sem nézett, pedig közelebb ültünk és láthatta perifériával, hogy nézem. Talán úgy gondolta, hogy ha nem lépek, nem is érdekel (ami persze nem igaz). Gyakran veszem azt észre, hogy némely nő így gondolkodik ebben a kérdésben.

Nos valószínűleg nem lesz ebből sem semmi, ahogy ilyen kérdésben nekem soha. De azért köszönöm ha valaki jó szándékkal írt. :\

2014. márc. 22. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem némely nő gondolkodik így, hanem minden nő.

Nincs az embernek felesleges tíz éve rá, hogy kivárja, mire rászánja magát a fiúcska a cselekvésre.

2014. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!