Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt ilyen Férfiak?...

Vannak itt ilyen Férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

25-30 év közötti, min. 167 cm magas.

Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos a testalkata vagy inkább legyen mackós, mint vékonyka. Nem kellenek a nagy izmok, kicsi sem feltétlenül.

Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja.

Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját.

Normális pasinak gondolja magát, aki nem szédíti a csajokat és csak olyan dolgokat mond ki, amit komolyan is gondol.

Nem ellenzi a külföldre költözést. Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is.

Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.)

Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni.

Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte.


És a végére... Szeresse a ducibb lányokat, értem ezalatt a széles csípőt nagy fenékkel párosítva, és egész testalkatban véve a dundiságot. A belső értékeim pedig talán árulkodhatnak arról, hogy 1-2 dolgot említve írtam, én pl. milyen férfira vágyom.


Nos, van itt ilyen?



2014. jún. 28. 01:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
3#-as. A helyesírásod sem az igazi. Kitétel volt az is. :)
2014. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Szóval unalmas papucs aki nem foglalkozik magával és annyira elkeseredett hogy bármilyen jött-menttel össze jönne csak azért hogy ne egyedül haljon meg.


Ez az oldal ilyenekből áll, nagyrészt.

2014. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem igazán értelek. Pont az a lényeg, hogy nem szeretem a papucsokat és ha egy pasi minden egyes kívánságomat lesi. Persze valamilyen szinten ez jó, de nem szeretem a túlzásba eséseket. Meg mi az, hogy jött-menttel? Pff...

2014. júl. 2. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!