Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt ilyen Férfiak?...

Vannak itt ilyen Férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

25-30 év közötti, min. 167 cm magas.

Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos a testalkata vagy inkább legyen mackós, mint vékonyka. Nem kellenek a nagy izmok, kicsi sem feltétlenül.

Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja.

Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját.

Normális pasinak gondolja magát, aki nem szédíti a csajokat és csak olyan dolgokat mond ki, amit komolyan is gondol.

Nem ellenzi a külföldre költözést. Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is.

Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.)

Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni.

Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte.


És a végére... Szeresse a ducibb lányokat, értem ezalatt a széles csípőt nagy fenékkel párosítva, és egész testalkatban véve a dundiságot. A belső értékeim pedig talán árulkodhatnak arról, hogy 1-2 dolgot említve írtam, én pl. milyen férfira vágyom.


Nos, van itt ilyen?



2014. jún. 28. 01:00
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

6:

Nem azt mondtam, hogy dagadt vagyok. És azt sem mondtam, hogy nem teszek a fogyásomért. Utóbbi időben leadtam 15 kg-t.

Azt sem mondtam, hogy neki ne legyenek igényei, mert igenis, legyenek. Nem szeretem a papucs és szánalmas, minden kívánságomat leső pasikat.

Azt sem mondtam, hogy szó nélkül kövessen külföldre, ha nagyon szerelmes lennék, az is lehet, hogy én maradnék itthon.


Te abszolút nem vetted a kérdésem lényegét, vagy valamivel nagyon beletrafálhattam a lelkivilágodba. Bocs, de valószínűleg nekem pont nem Te kellesz.

2014. jún. 28. 01:14
 12/43 A kérdező kommentje:

I don't like Christmas,

nagyon maximum 32 éves kor kb., amíg ismerkednék. :)

2014. jún. 28. 01:14
 13/43 A kérdező kommentje:

9-es, köszönöm a választ. :) Én 167 cm vagyok és azért nem is keresek magam mellé túl magas embert.


10-es: miért is kapjam be? Nyílván sokmindenkinek én is kiesek az alkatom miatt, sokmindenki meg nálam. Ez egy ilyen játék.

2014. jún. 28. 01:16
 14/43 anonim ***** válasza:

25-30 közötti - igen,

Minimum 167 magas - megvan,

Nem csont és bőr, blablabla - stimmel,

Tud helyesen írni és fogalmazni - ere szoktam törekedni

Van minimum egy érettségije - az pont van,

Értelmes és normális embernek tartja magát - az értelmes stimmel, a normális relatív,

Nem öltözködik rózsaszín ruhákba, nem nyálazza le oldalra a haját - ez is megvan,

Nem szédíti a csajokat, csak olyat mond ki amit komolyan gondol - igyekszem mindig erre törekedni,

Nem ellenzi a külföldre költözést, stb - Nem szeretnék külföldre menni,

Nem él abban a tévhitben, hogy a nőnek csak a... - balgaság lenne kijelenteni, hogy cseppet sem számít de valóban nem szögezem ezt így le.


Innentől viszont változnak a dolgok.

Elég negatív, pesszimista gondolkodású ember vagyok. Szarkasztikus, ironizáló, másokkal sokszor cinikus, ok nélkül is kimondok kegyetlenül őszinte dolgokat, sokszor nehezen ismerem a kegyes hazugságot.

Nincs kedvem egyetlen nőért sem küzdeni, gyakorlatilag már fogalmam sincs mit szeretnék vagy mit nem, csak részben gondolom magam férfinak, nincs bennem vadászösztön (eddig sem volt), hamar feladok mindent. Őszinte vagyok de ennek minden árnyoldalával együtt, nehezen hallgatok olyan dolgokról amiről egy értelmes ember hallgatna.

Már nem szeretem a ducibb lányokat, magammal szemben is túl kritikus vagyok másokkal szemben pedig valószínű még inkább az lennék.

2014. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

"Nincs kedvem egyetlen nőért sem küzdeni,"


Akkor meg mit akarsz? Arra vársz, hogy a sültgalamb berepül az ablakon? Ha meg már feladtad a próbálkozást, minek taglaltad ilyen részletesen, hogy mi illik rád és mi nem, nem tökmindegy, ha úgysem érdekel téged?

2014. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

#15

Nem várok semmit. Azért írtam részletesen mert a kérdés is részletes tulajdonságokra kérdez rá és precíz akartam lenni.

2014. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Szóval precízen leírtad, mennyire nem érdekel az egész... értem, tök logikus. Engem ha valami nem érdekel nem szánok rá ennyi időt, hogy több sorokban kifejtsem, mennyire nem is érdekel az egész.
2014. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

#18

Én viszont igen.

2014. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed, legyen meg ez az örömöd.
2014. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
21 vagyok mint a válaszom száma nem öregebb mint 30 :D
2014. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!