Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt ilyen Férfiak?...

Vannak itt ilyen Férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

25-30 év közötti, min. 167 cm magas.

Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos a testalkata vagy inkább legyen mackós, mint vékonyka. Nem kellenek a nagy izmok, kicsi sem feltétlenül.

Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja.

Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját.

Normális pasinak gondolja magát, aki nem szédíti a csajokat és csak olyan dolgokat mond ki, amit komolyan is gondol.

Nem ellenzi a külföldre költözést. Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is.

Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.)

Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni.

Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte.


És a végére... Szeresse a ducibb lányokat, értem ezalatt a széles csípőt nagy fenékkel párosítva, és egész testalkatban véve a dundiságot. A belső értékeim pedig talán árulkodhatnak arról, hogy 1-2 dolgot említve írtam, én pl. milyen férfira vágyom.


Nos, van itt ilyen?



2014. jún. 28. 01:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

25-30 év közötti, min. 167 cm magas. - megvan

Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos - én vékonynak tartom magam, de a testömegindexem szerint normális vagyok


Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja. - törekszem rá


Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját. - nem vagyok meleg


Normális pasinak gondolja magát - stimmel

aki nem szédíti a csajokat - azokat akiket szédítek, simán eszköznek tekintem, de ritkán van ilyen, így engedelmeddel bepipálom

Nem ellenzi a külföldre költözést. - nem ellenzem, de ha nem muszáj akkor nem megyek

Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is. - Egy bizonyos határig tartható, de van egy szint ami után nem éri meg


Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.) - elismerem, hogy van akinem nem elsődleges, de sajnos túl soknak igen (tapasztalat), így ennek a tévhitnek van alapja


Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni. - gondolni se szeretek

Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte. - ha mutatsz egyet amiért kűzdeni kell kűzdeni fogok (én még nem találtam), "van benne vadászösztö" az nincs nem vagyok én vadállat, a feladás az teljesen változó


Ennyinek megfelelek, most, hogy felsoroltál ennyi kritériumot, elmondod te mit adsz cserébe a kiszemeltnek?

2014. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el. Mik a te "pipálni valóid?"
2014. jún. 28. 11:47
 33/43 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ilyenekről listát írni, tiszta olyan mint amikor egy számítógépet veszek és felírom a paramétereket, helyzetfüggő előfodult, hogy olyanba estem bele aki alig felelt meg az "elvárásaimnak" és olyan is aki hidegenhagyot pedig elvileg tökéletes lett volna, így ilyen igénylistákkal nem foglalkozok
2014. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Én erről azt gondolom, hogy nem listaként kell felfogni. Hiszen, ha nem tudjuk, hogy mit akarunk, mire vágyunk, akkor sokkal nagyobb eséllyel esünk bele abba, hogy kifogunk egy olyan párt, akivel aztán mégsem illünk össze. De ha megtudod fogalmazni, hogy nagyjából mit akarsz és mit vársz el, akkor nem biztos, hogy annyiszor padlót fogsz.


Én sem foggal-körömmel ragaszkodok pl. a fentiekhez, de elég meghatározó. Pl. azt írtam, hogy:

"Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell." - de ha teljesen pontos akarok lenni, akkor mit bánom én, ha ebben a tévhitben él, csak rólam NE gondolja azt, hogy azért vagyok mellette vagy azért akarok vele lenni. De szerintem aki értelmes valamennyire (és biztos vannak itt olyanok is), azok szerintem ezt átlátják. :)

2014. jún. 28. 12:06
 35/43 anonim ***** válasza:

25-30 év közötti, min. 167 cm magas. IGEN


Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos a testalkata vagy inkább legyen mackós, mint vékonyka. Nem kellenek a nagy izmok, kicsi sem feltétlenül. IGEN


Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. IGEN


Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja. IGEN


Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját. IGEN (egyébként hosszú hajam van, picit göndör)


Normális pasinak gondolja magát, aki nem szédíti a csajokat és csak olyan dolgokat mond ki, amit komolyan is gondol. IGEN

Nem ellenzi a külföldre költözést. Nem ellenzem, de bőségesen megélek egyelőre itthon is (bár tény hogy külföldön a többszörösét keresném).


Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is. Minél kissebb a távolság, annál jobb


Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.) Nem minden nő ilyen, nem kell általánostani, ennyi.


Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni. IGEN


Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte. IGEN


És a végére... Szeresse a ducibb lányokat, értem ezalatt a széles csípőt nagy fenékkel párosítva, és egész testalkatban véve a dundiságot. A belső értékeim pedig talán árulkodhatnak arról, hogy 1-2 dolgot említve írtam, én pl. milyen férfira vágyom. IGEN. Sőt, az ilyen lányogat sokkal normálisabbnak, természetesebbnek tartom.

2014. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

De külföldre nem mennék semmiképp, van itt is jó munkám.

2014. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
NINCS
2014. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
azért azt megnézném, hogy a kérdező mindezt megtenné e a párjáért...
2014. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

38-as, meg.

Bár ez nem "megtenném-e kategória", inkább tulajdonságokat és gondolkodásmódot soroltam fel.

2014. jún. 28. 18:24
 40/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazából pont ez az, hogy közel sem csalódtam sokat, nem is nézek ki rosszul. Persze volt, hogy összetörték a szívem de kinek nem?

Egyszerűen nem érdekel az egész, olyannak tűnik mintha valami verseny lenne az egész "csajozás".

Ahogy mondani szoktam, majd lesz valahogy. :)

2014. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!