Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen simán beállhat...

Szórakozóhelyen simán beállhatok egy lány mögé és táncolhatok?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el szórakozóhelyekre járni haverjaimmal de nem igazán tudom,hogy hogyan táncoljak lányokkal,csak lány barátokkal,de ismeretlenekkel nem nagyon mertem ezt csinálni.Haveroktól meg úgy érzem,hogy "ciki" lenne megkérdezni.Szóval legyek merész álljak oda mögé és táncoljak?Max elmegy előlem?Mennyire gáz ha lekoptatnak vagy ez átlagos és addig kell csinálni amíg valaki megmarad előttem?
2014. jún. 26. 01:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, aki folyton ezt csinálja, és műltkor pl. sikerült olyan csajt találnia, akinek tetszett a helyzet.
2014. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ilyet, ez annyira égő :)

Ahogy már írták, először kapd el a tekintetét, vegye észre, hogy oda akarsz menni hozzá. Ijesztő, ha valaki figyelmeztetés nélkül betolakodik egy másik ember intim szférájába.

Ha visszanéz, nem menekül, esetleg még mosolyog is :D, akkor szépen odamész hozzá, és megkérdezed, volna-e kedve táncolni veled.

2014. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!