Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meddig várjak még Ará?

Meddig várjak még Ará?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy sráccal.

Nagyon tetszik nekem olyannyira hogy egész egyszerűen sikerült bele szeretnem, ellenben vele aki már azt is említette hogy fél kapcsolatot, mert az előző női zakkantak voltak, féltékenyek idegesítőek stb.

Nekem erre nincs időm mert hétvégét végig melózom, és én biztosan nem lennék féltékeny mikor hová megy. Azt is egész jól tűröm hogy például szomszédjánál-barátjánál sörözik stb.

Fiatal élje az életét ez a természetes.

Viszont az hogy egésznap non stop beszélünk, telefonálunk, de még is variál az már egész kevésbé fél bele az én életembe. Leginkább az hogy nem tudom mi van.

Ha találkozunk, mert azt is szoktunk csak van közöttünk olyan 45 km, így nem nagyon egyszerű megoldani mindennap de a lényeg hogyha találkozunk akkor csókok is vannak, nem egy nem kettő.

Elmondása alapján csak a szabadsága elvesztése alól fél, nem tudom miben rejlik ez. Viszont van egy fura szokása, az hogy állandóan kérdezgeti hogy "szeretsz"? Erre már azt mondom igen, mert tényleg így is érzem, viszont ő is ki mondta már kétszer, már amikor vissza kérdeztem. De ezt is csak "hülyeségből" tettem, mert már zavaró volt hogy ő kérdezi, amúgy nem hinném el hogy szeret, hiszen akkor nem félne tőlem.

Erre vissza kanyarodva pedig mondtam neki hogy ezzel ne viccelgessünk mert a szeretlek szó elfogja veszíteni azt a finom zamatos varázsát.



Na a lényeg hogy segítsetek.

Szeretnék magamban kiszabni egy időt hogy meddig várjak rá .

2 hete komolyodott meg a "kapcsolatunk" de nem szeretnék hónapokig vesztegetni marhaságra.

Ja és azt még hozzá tenném hogy ő szeretett volna velem ismerkedni, most pedig ő az aki hezitál. Amikor még nem érdekelt, nem írtam vissza állandóan kajtatott.


2014. jún. 25. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 éves lesz!
2014. jún. 25. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban. Végül képbe került egy másik csaj is.( Akit csalt utána.)Ugyanilyen kifogásokkal jött. Jajj a szabadsága,meg stb.És mindig kérdezgette,hogy szeretem-e.:D Nem tudta mit akar.

Szörnyű volt,időpocséklás.

2014. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác habozik, akkor nem elég magabiztos... Az csak duma, hogy az előző női zakkantak voltak, mert nincs vér a pucájában megmondani neked, hogy nem kellesz. Ő viszont kell neked? Sebaj! Hálózd be. Legyél rámenős dög. Olyan nincs, hogy kémia, ha szexi vagy és kívánatos, akkor könnyű elbájolnod bárkit. Érd el, hogy belédszeressen, vagy szerezz egy jobb dákót és tedd féltékennyé :) legyél dög :)
2014. jún. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!