Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egymás után 4 nap is én írtam...

Egymás után 4 nap is én írtam rá a csajra. Most várjam meg míg ő keres, aztán ha nem keres, akkor nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
íígy van!
2014. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eeeez csak azért probléma, mert lehet, hogy azt hiszi majd, hogy nem érdekled már és azért nem keresed. Így belegondolva, igencsak necces minden a csajoknál, próbáld meg esetleg, max. majd egy-két nap múlva ráírsz és kiderül.
2014. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyfolytában ráirtam a fiukra meg minden, de mostmar nem, hagyom hogy ok irjanak ram, mert azt hogy en kezdemenyezzek mar unom
2014. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jól van akkor max. még egyszer ráírok aztán ha utána sem keres akkor szia.

2014. jún. 25. 22:05
 5/11 anonim válasza:

szerintem írj nyugodtan! vannak olyan lányok akik a fiúra várnak!

ha nem erdekled azt észre veszed:)

2014. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as! Tehát egyszer se szoktál már ráírni a fiúra akivel ismerkedsz? CSAK ő keressen?

Mert nekem pont ebből van már elegem miért nem lehet az, hogy egyszer én, egyszer ő keres? Ez így tök egyoldalú

2014. jún. 25. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már elhívni valahova? Ha kétszer egymás után visszautasít, akkor hagyd.
2014. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Valószínű ha nem ő ír hanem te akk csak neked igazán fontos a csaj, neki nem vagy az. Mert akk írna.
2014. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most már a kérdést megtárgyaltuk, egyébként se fogok belehalni ha nem jön össze:)

Engem csak az érdekel, hogy az olyan lányok mint a 3-as mit gondolnak. Vagy csak kamuduma az egész, hogy fenn hordják az orrukat, mert közben a "nagy Ő"nek ők is írnának?

2014. jún. 25. 22:22
 10/11 Fényember ***** válasza:
100%

Én nekem van egy szabályom erre az esetre, hogy azért érezze hogy amúgy én is írnék rá, de ha ő pont azért nem ír rám mert nem akar már beszélni velem akkor ne is tűnjek lerázhatatlannak.


Az a lényege hogy ha egy fiúval napokig beszélgettem és aztán nem ír rám egy napig, akkor következő nap ráírok, ha másnap se ír, az azt követő nap is ráírok, és ezt még egyszer...ha azután se ír akkor hagyom...


De amúgy én se szoktam fiúkra ráírdosni...ha nem írnak..úgy érzem mintha nem érdekelném őket...de ez jó taktika és nekem bevált...így senki se lesz cinkes helyzetben ;)

2014. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!