Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amelyik kutya ugat. Ezt vajon...

Amelyik kutya ugat. Ezt vajon magára értette - és érdeklem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel egy ideje flörtölgetünk, de tulajdonképpen azt sem tudom eldönteni, hogy érdeklem-e (én 29/l, csak hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, ő 39/f). Többször tett (rám is) kaján megjegyzéseket, random módon ölelget, egyszer megpaskolta a fenekemet.


Most mondtam neki, hogy egy darabig nem leszek, hazamegyek vidékre, de csak egy pár nap. Erre azt mondta, hogy "A gyors szex is jó szex." (Én nem akartam elárulni, hogy semmilyen szex nincs kilátásban, csak annyit mondtam, hogy "Bármi ami jut az jó nem?", erre hatalmasat nevetett, kicsit mintha zavarban lett volna, aztán kicsit furcsálltam magam és hozzátettem vigyorogva, hogy kicsit úgy érzem már magam ezekben a párbeszédekben, mint egy férfi (úgy értettem, a férfiak mondanak ilyesmiket), aztán erre azt mondta, hogy "Amelyik kutya ugat, az nem harap, ugye tudod?"


Nem tudom, megijedt a közlésemtől és csak közölni akarta, hogy flörtölésen kívül semmit nem akar vagy rám értette, hogy csak jár a szám?


2014. jún. 24. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kósza szexet akar... jelezget, de ez nem komoly jelölt.
2014. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az még nem lenne olyan nagy baj :D, csak még ebben sem voltam biztos...(igen, ennyire béna vagyok) :D
2014. jún. 24. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szexelni akarsz vele, akkor az menni fog, ez alapján.
2014. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. OK, de akkor mi volt ez a kutyaugatásos komment?
2014. jún. 24. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

ez jutott eszébe. Nem igazán értelmezhető. A kétértelmű kommunikáció szép példája:) Szerintem ő is, te is harapósak vagytok. Csak frappánsnak tűnt abban a szituban:)


Ez a hungarikumnak lassan bejegyezhető magyar virtusos kommunikáció:)

2014. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mmmm...ok. :) amúgy jól gondolod, én harapós vagyok, de csak elméletben, mert félénk is vagyok egyben (ezért is vagyok ennyi idősen ilyen esetlen). ő az első akinek ilyeneket válaszolok, meg is lepődök magamon.

szóval köszi, mentek a zöldek, azért ha valaki még hozzá akar szólni, ne fogja vissza magát.:)

2014. jún. 24. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy nem a szexre megy, de lehet, hogy csak én vagyok fáradt, már így este. Én azt, hogy nem harap, de ugat valahogy úgy értelmeztem, hogy nem kell minden szavát komolyan venni, és biztosítani akart, hogy nem csak szexre kellesz.
2014. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!