Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiú akkor nem keres, ha...

Egy fiú akkor nem keres, ha nem érdeklem. Igaz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
pontosan
2014. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
VAgy ha nem ér rá és programja van . Lehet más oka attól függ miota nem keres stb...
2014. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy épp nincs hozzád kedve
2014. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy ha bizonytalan, nem tudja, hogy felkereshet-e, meg nem tudja milyen indokkal, némelyik eléggé önbizalomhiányos. A szitut kellene tudni és ismerni milyen a fiú, utána lehetne eldönteni miért nem keres.
2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem adtal elég jelet,azt hiszi hogy nem érdekel,nem akar nypmulni..
2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vizsgaidőszakban is szakít időt az ember arra aki fontos, mégha csak napi 5 percet is. Ha nincs kedve a másikhoz akkor később se legyen....
2014. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sick Fish válasza:
Vagy ha a lány megkérte, hogy ne keresse többet.
2014. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy rájött hogy hiába keres, ő nem érdekel téged.
2014. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szitu az, hogy osztálytársak voltunk, tök jól elvoltunk. Egy csomót hülyéskedtünk. Nekem úgy jött le, hogy többet szeretne tőlem, és az utolsó hónapokban már én is így voltam vele. De elballagtunk, és ezzel vége lett mindennek... fb-n szoktunk beszélgetni, néha skype-n (de ott már a ballagás óta 1x sem volt fent), én írtam neki mindig, hogy mizu, hogy ment a vizsga? És vagy válaszolt rögtön, vagy 3 nap, 1 hét múlva (addig nem "láttam"ozta le az üzit). Akkor is ilyen szűkszavúan, elég keveset, és ritkán beszéltünk. Kb 6 alkalomból én 4x, ő 2x írt nekem. Most meg elolvasta az üzenetemet, és nem is válaszol, pedig azóta többször is volt fent...
2014. jún. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!