Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsit furcsa de én legalább nem vesztettem el a szüzességemet 11 évesen kortársaimmal ellentétben. Na szoval vasárnap megyek nyári táborba és ha ott esetleg akadna egy fiu aki tetszik is hogy szolitsam meg mit mondjak neki. (Még nem volt barátom)

2014. jún. 25. 10:37
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
Mindenki másképp csinálja... akkor leszel real ha önmagad adod és nem ocska romantikus föhösnő akarsz lenni...
2014. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja amugy 14L
2014. jún. 25. 10:41
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:
akkor te sehogy ne csináld... 14 éveseknek nem való még a szex mert nincs hozzá elég eszetek...
2014. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szex re gondoltam csak ismerkedni egy párkapcsolat nem csak a szexröl szól
2014. jún. 25. 10:47
 5/8 anonim válasza:
eloszor koszonj ra es utana probalj vele baratkozni beszelgetni<3
2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu, 14 évesen az a normális ha szűz vagy, kislány vagy még, ne gondold hogy már érett vagy, mert mondjuk a kortársaid korábban már elvesztették a szüzességüket, te meg "megtartottad" 14 éves korodig, várj még 3 évet legalább, na akkor már azt mondom, igen érett leszel rá.

Hova fajul ez a világ basszus....

2014. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ő is ember... csak beszélgetsz vele, ismerkedsz, ennyi...
2014. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 18 leszek, de nekem sem volt még barátom. Szerintem ez nem jön ilyen gyorsan. Várni kell rá, mert megéri. Nálam is volt próbálkozások, lettek nagy barátságok is, de egyszerűen nem jött az a férfi még, aki elrabolta volna a szívem, pedig szerelem nélkül nem ér semmit szerintem egy párkapcsolat. Ahhoz harmónia kell, szeretet és a koronája lesz a szeretkezés, szerintem. Bár minden fiút meghallgattam és nem voltam bunkó, megérdemeltek egy esélyt. Szerintem amúgy csak állj hozzá természetesen. Ha tetszetek egymásnak, majd kialakul. Amúgy esetleg a ráköszönés még egy megoldás, de nálam ez kiesik, mert szerintem egy pasinak illik odamenni a hölgyhöz, de egy köszönésért még senkit sem öltek meg! :D Viszont szerintem csak engedd, hogy alakuljanak a dolgok! :D
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!