Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem bírok barátnőt találni,...

Nem bírok barátnőt találni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Átlagos kinézetűnek mondanám magamat, sima sötét haj, semmi cifra. Egyszerű öltözködésmód. A modorom kedves bár önbizalom hiány miatt nem tudok úgy kommunikálni. Nagyon rossz hogy nincsen senkim, de még olyan sem hogy randi, vagy ismerkedési szinten sem. Szórakozóhelyen még nem voltam, mert baráti köröm nem nagyon van. Mondjatok valamit hogyan tudnék legalább ismerkedni, és hogy mégis megtetsszek valakinek?

A másik, gerincferdeség miatt van egy kisebb púpom. Ez is befolyásolható tényező? Nem nagy akkor látszik ha lehajolok. Segítsetek?


2014. ápr. 25. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én se tudom. Szinte bárkinek küldök fényképet a farkamról, letilt.
2014. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, szard le!

Minél jobban erőlteted annál rosszabb.

2014. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó hát nem erőlködöm, mert nem tudom hogy kéne. csak elég rossz hogy így alakult ez
2014. ápr. 25. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha 10 év múlva is ez lesz a helyzet akkor kezdhetsz aggódni! De sok közel 30 van akinek nem megy a dolog mert nem.
2014. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaaj,de cuki vagy :)) szerintem nem baj,ha önbizalomhiányod van (nekem is van),mert inkább legyen az,mint,hogy egy egosita b*zi legyél... szerintem meg fogod találni az igazit! próbálj ismerkedni! sok sikert,szurkolok :)) !!
2014. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ismerős helyzet:D

Én elkezdtem gépészetet tanulni

Ha nem lesz barátnőm építek egyet xD

2014. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ctrl+F

(vicc of the year esélyes)

2014. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó kinézettel és sok-sok pénzzel. A nők ezeken kívül mást nem értékelnek.
2014. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!