Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak barátnőt?

Hogyan találjak barátnőt?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, soha nem volt még normális kapcsolatom, mindig csak majdnem de 1, max 2-3 találkozó után vége és ennyi, biztos bennem van a baj, nem vagyok valami átlagos attól tartok, már mint személyiségileg, ezért még "válogatós" is vagyok e téren ami igencsak megnehezíti hogy megleljem a lelki társam, persze voltak lányok akik érdeklődtek felém, de nekem nem akárki kell hanem az akit tudnék szeretni és elfogad engem olyannak amilyen vagyok és viszont szeret, ez lehetetlen? vagy hol próbálkozzak szerintetek, mit lehet ilyenkor tenni? csak boldogságra vágyom :) 20/f minden értelmes hozzászólást nagyon köszönök előre is és megy értük a zöld pacsi
2014. ápr. 24. 12:12
 1/4 viktorvarga ***** válasza:

a csajozást az autó vezetéshez tudnám hasonlitani,ha csak 3 x vezettél életedbe nem megy.deha gyakorolsz és állandóan ezt csinálod lehetsz profi is.

szal gyakorolnikell,rákel érezni.valszin veled van a gond.de ezen te tudsz segiteni.meg azért a nők qrvák,ne álmodozz tökéletes nőről,ne tűzz ki ideált.csak csináld!!

2014. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" de nekem nem akárki kell hanem az akit tudnék szeretni és elfogad engem olyannak amilyen vagyok" Ugyanezt mondja a lány is!
2014. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés :) és hol? suli nem opció , bulizni kb havonta 1x max 2x megyek de ott meg nem igazán szimpatikus senki, ha meg igen akkor vagy azért mert részeg vagyok vagy "túl jó" csaj és észre sem vesz, valami tipp hogy merre keressek? :)
2014. ápr. 24. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miben testesül meg az hogy válogatós vagy. Így a leìrásod alapján teljesen normális dolgokra vágysz csak úgy mint a többi ember legyen az férfi vagy nő. Nyilván mindenki szeretnè ha szeretnék és elfogadnák minden feltêtel nélkül úgy ahogy van. Mivel nem tudom hogy nézel ki és valójában milyen a belsőd így azt mondom hogy légy nyitott, ne keseredj el, hiszen fiatal vagy és sokminden vár még rád. Esetleg ha úgy érzed hogy a saját vagy a tőled fiatalabb korosztály nem becsül meg téged akkor nyithatsz a kicsit tőled idősebb nők felé, ők már sokmindent máshogy látnak és értékelnek, talán köztük te is megtalálod az akit keresel....
2014. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!