Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Direkt nem találok magamnak...

Direkt nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Üdv! Eddig nem volt barátnőm a pattanások, meg ilyenek miatt. Most 16 éves vagyok, végre rendbe szedtem magam minden tekintetben. Már régóta szeretnék egy barátnőt, de mostanra "nőttem ki" a félénkségemet. Vagyis így gondolom.

Egyszerűen mintha a tudatalattim nem akarná, hogy elkezdhessem az egészet. Kb. 60 lányból 1 olyan van, aki tetszik (nem azt mondom, hogy a többi csúnya, mert tudom, hogy szépek (már a legtöbb), arra gondolok, akik úgy igazán bejönnek), nekik pedig eddig kivétel nélkül vagy van barátjuk, vagy naggyon (két gy-vel) messze laknak.

Erre most lehetne azt mondani, hogy persze, akik szépek, azoknak van barátjuk, de nagyon sok olyan van, akik tudom, hogy szépek, mások szerint is, és nincs barátjuk, de annak a néhánynak, akik tényleg tetszenek, biztos, hogy van (vagy ugye messze laknak).

Ez már kezd ijesztő lenni, mert tényleg, Facebookon meglátok valakit, mondom "ez igen", 100, hogy valamelyik "hiba" érvényesül.

Na most a kérdésem: mélyen, legbelül nem akarok barátnőt, vagy tényleg ennyire szerencsétlen vagyok?


2014. ápr. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ha facebook-os képek alapján ítéled meg, ki mennyire szép szerinted, akkor... (facebook-on mindenki szép, beépített többfunkciós kozmetikum a photoshop....)
2014. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hátul álltam de azt mondták jó volt
2014. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es.

Nem. Általában a legtöbb lányt láttam élőben is, csak személyesen nem nagyon ismerem, aztán később látom, hogy mi van.

De igen, már volt olyan is, hogy csak úgy Facebook-on megláttam, és úgy. Ezt viszont nehéz megmondani, hogy honnan veszem csak így egy profilképről, hogy mennyire szép. Tudom, hogy photoshop, meg sok a nagymester, de az egyrészt látszik, ha mondjuk rajta van 50 effekt a 2kg sminken, másrészt valahogy vonz egy fajta típus, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Érted, na.

2014. ápr. 22. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem még nem jársz a sorsod azon a pontján amikor megleled az igazit
2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

60ból 1 tetszik


nálam ez 250ből 1 tetszik, az is foglalt az esetek 99,99%ában

2014. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!