Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék beilleszkedni és...

Hogy tudnék beilleszkedni és barátnőt szerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben költöztem el 300km-re egy nagyobb városba az egyetem miatt. Eddig egy kisvárosban éltem, ahol rengeteg barátom volt, a csajokkal sem volt problémám. Itt viszont nem igazán fogadtak be a közösségbe, mindenki átnéz rajtam. Elég magányosnak érzem magam, mert úgy jöttem ide, hogy senkit sem ismertem itt, és nem igazán sikerült összebarátkoznom senkivel, pedig eddig nem hittem hogy ez probléma nekem. Barátnőt sem nagyon találok.. Két lánnyal találkozgattam pár hétig, de azokból sem lett semmi.
2014. ápr. 6. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyvárosokban ez így megy. Simán az utcán nem hiszem, hogy barátokra fogsz lelni. Viszont egyetemen könnyebb lenne kezdeményezni, már csak a közös tanulmányok miatt is.

Bár, én is egyetemista vagyok, és odabenn mindenki átnéz rajtam, de ha kezdeményeznék, biztos lenne sikerem. Szóval, csak oda kell állni, és lesz ami lesz.

2014. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem arról van szó, vannak ismerőseim a suliban, akikkel eldumálok, de amikor idejöttem úgy éreztem hogy mindenki ismer szinte mindenkit, megvannak a baráti körök, és nem túl barátságosak az emberek, pedig én igyekszem annak lenni..
2014. ápr. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!