Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon magányos vagyok, és...

Nagyon magányos vagyok, és egyáltalán nem akar összejönni az ismerkedés, a kapcsolat, már egy jó ideje. Én rontok valamit el?

Figyelt kérdés

Rettentően magányos vagyok, és úgy érzem, hogy szerencsétlen... Nem volt már rendesen barátnőm lassan 3 éve. Az összes barátomnak van barátnője, én meg akárkinél próbálkozom, nem jön össze. Mintha nem vonzanám a nőket. Hasonlóan laza tudok velük lenni, mint ők, sokan kedvelik a társaságom, de valahogy, amikor ők ugyanazt mondják ismerkedéskor, mint én, a lányok totál másképp reagálnak rá, sokkal jobban, érdeklődőbben. Én hiába mondok akármit, hasztalan. Nem mutatom ki, hogy ennyire bánt, de nagyon gyakori mostmár, hogy éjszakánként sírok, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző rám. Nem nagyon tudom már titkolni, napközben is rám jön.. Szerencsére senki nem tud erről. Nem is arról van szó, hogy görcsösen próbálkozom, mert nem... De egyszerűen, ami ígéretesnek tűnik, az is tönkremegy. És nem tudom, én rontom-e el. Unalmas személyiség lennék? :S Régebben visszahúzódó voltam, az utóbbi pár évben tudtam csak megnyílni, félek, hogy ismét olyan leszek, mint régen.. :S


Kérlek, segítsetek! 20/F



2014. jún. 24. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

No, mivel senki nem válaszolt veszem a bátorságot férfitársadként helyre rakni a dolgokat:


Először is, férfi vagy, állj talpra. Minden férfi életében vannak nehezebb szakaszok, ahol hajlamosak vagyunk befordulni. Én egy 3 éves kapcsolat után most fél éve szingli vagyok. Ennek megvan az előnye és hátránya is.


Fejben dől el az egész, de szerintem ne parázz rá. A gond az, hogy magadban keresed a hibát, ami lehet hogy nincs is, csak rossz helyen keresel. Töltődj fel önbizalommal, keresd meg magadban azokat a tulajdonságokat amik erősek (humorérzés, macsóság, vagy épp romantikus személyiség) és fektess arra hangsúlyt amiben jó vagy.


Ne színészkedj és adj el valami olyat ami nem te vagy. Aztán ha olyan nőbe futsz az értékelni fogja ezt. Elég anyagias és álca világban élünk, épp olyan nehéz értelmes nőt találni mint férfit, szóval légy aktív , és tűnj ki a tömegből. Nem tudom jársz e közös helyekre, ahol sok ember megfordul de az sem hátrány.


Én 5-6 éve el sem tudtam volna képzelni hogy egyedül elmenjek szórakozni valahova, de elmentem pár hete, mert egyik haverom sem ért rám. Tök egyedül maradtam. Viszont nem befordultam és otthon ültem, hanem nyakamba vettem a várost, és némi alkohol segítségével kicsit kikapcsoltam :)


NE add fel, próbálkozz, de végső soron ami nagyon fontos: Ne törj le, és ne siránkozz, inkább nyiss az újdonságok felé!


Sok sikert!

25/F

2014. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, megpróbálok ezek szerint tenni! :)
2014. jún. 28. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!