Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tényleg bejövök neki,...

Vajon tényleg bejövök neki, vagy csak az alkohol beszélt belőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon régóta barátok vagyunk. Gyakran eljárunk együtt szórakozni, és néha-néha nagyon leissza magát. Olyankor folyton nyomul rám, megpróbál megcsókolni, és percenként megemlíti, hogy gyönyörű vagyok. De ezt józanon nem teszi meg, sőt tagadja. Szégyellné, hogy részegen így viselkedik, esetleg fél, hogy mi van ha én nem így gondolom? Vagy nem is tetszek neki, csak az alkohol beszél belőle? (Elméletileg az ember részegen a legőszintébb.)

Őszintén szólva, nekem megtetszett, és hát részemről lehetne több is. De józanon ezt nem vallja be. (Már ha ez nem csak az alkohol miatt van.)


2014. jún. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte vallomás, de lehet, hogy a piának bókolt.
2014. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínü, hogy bejössz neki, hiszen te vagy az a személy, akire akkor gondol, amikor nem is tud gondolkodni :)
2014. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor nem csak az alkohol beszél belőle. De józanon ezt miért nem mondja meg?
2014. jún. 23. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
mert nincs bátorsága
2014. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De így, hogy kezdeményezzek, amikor józanon tagad mindent? ( "Én ilyenre nem emlékszek" , "Részegen mindenkinek szerelmet vallok" ) holott az utolsó rohadtul nem igaz, mert mindig csak együtt járunk bulizni, és ha kényszeriteném rá, se hagyna magamra egy percre sem. Mindig a nyomomba van!!!
2014. jún. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!