Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezt az alkohol...

Szerintetek ezt az alkohol tette? S emlékszik rá? S egyáltalán bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már régebben is bejött s most hétvégén egy ballagási buliban voltunk s lekért táncolni majd bementünk egy szobába beszélgetni ( végig ölelgetett) s mondta ,hogy minden csávónak top 10-ben lennék :) S ezek után mondta hogy a városában van egy csaj, aki tetszik neki,( éppen a városában voltam s ott volt a buli) s vele egy idős. S ez illik rám csak nem egy városban lakunk :( utána mentünk táncolni s majd megint behívott , de most leoltotta a villanyt s leültetett s az ölembe tette a fejét majd elkezdett simogatni s majdnem megcsókolt csak benyitottak. Majd utána haza kellett mennie. szerintetek akkor én vagyok, az aki bejön neki? Mert én szerintem bele szerettem.

2014. jún. 15. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet... kérdezd meg h miért történt ez
2014. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen este után nincs sok vesztenivalód. Légy egy kicsit bátrabb.
2014. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De részeg volt( vagyis kicsit sokat ivott), s nem hiszem , hogy emlékszik rá :/
2014. jún. 15. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg sokan az alkoholtól nyílnak meg és általában a részeg emberek a legőszintébbek.
2014. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%
Szerintem mindegy volt neki részegen,csak valami lánnyal legyen:DD legalábbis nekem is van egy ismerősöm aki fiú,és részegen minden lányt ölelget:) sajnálom,de ez még nem azt jelenti,hogy Te jössz be neki.
2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet, de még nem volt barátnője...
2014. jún. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!