Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy velem egy idős fiú,...

Van egy velem egy idős fiú, aki szerint jó a seggem. Majd egy buliban . ( lent lesz) Szerintetek ha ráhajtok járna velem?

Figyelt kérdés
Egy partyban voltunk s táncoltam a barátnőimmel, s ő odajött hozzánk, és elhívott táncolni. 9 kör pálinka volt benne. Majd behívott egy szobába s én mentem. Leültetett az ágyra s elkezdett fogdosni, leakart csókolni, de benyitottak(amugy nem akartam volna megcsókolni, mert azt szerettem volna, hogy az első csókunkra emlékezen)Míg nem ívott azt mondta, hogy tetszikneki egy vele egy idős lány.. Szerintetek én lennék az? megnéztem az ismerősei közül hogy ki lehet még s van két csaj is.. :/

2014. jún. 16. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az a lány és csak megfektetett volna téged. Nem esett le miért fogdos?
2014. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te olyan kis idióta vagy bazz... Mit vársz most komolyan? Ilyen IHB bulikon nem születnek szetelmek. Csak meg akar dugni! De ahogy látom te is azt szeretnéd. Amúgy meg 9 páleszt az ilyen kis gyíknyál p*csök meg se bírnának inni, legalábbis háziból! Gondolom kis tizenévesek vagytok
2014. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Benned komolyan ennyire nincs semmi tartas? Egy bepiált kis gyík összefogdos és még te akarsz neki udvarolni?

Anyám...


18/F

2014. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

"9 kör pálinka volt benne."


xDDDD


nem is olvasom tovább :D szerinted mennyit tudhatott a világról majd fél liter pálinka után? :DD még megivott volna párat, akkor egy fánál is bepróbálkozott volna az utcán :DD

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet h igazatok van am köszi
2014. jún. 16. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
ha jó a segged járnék veled én is
2014. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Keress inkább egy fiút aki nem a seggedért akar megdugni, hanem esetleg tetszik neki más is benned, ahogy viselkedsz vele vagy ilyenek. Inkább tartós kapcsolatra menj mint alkalmi szexre, na meg ne csak 9 pálinka után jelezze neked hogy akar valamit. Személy szerint én részegen még az álló fát is megdugom úgyhogy lehet hogy valószínűleg nem is tetszel neki, de ez csak az én meglátásom. 18/F
2014. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jún. 16. 12:50
 9/9 anonim válasza:
guys,made my day:DDDD
2014. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!