Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány elmondja, hogy a...

Ha egy lány elmondja, hogy a szülei szerint járunk, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást egy ideje (egy évfolyamon tanulunk), de eddig csak barátként tekintettünk egymásra. Most viszont két dolog is fura: 1, miért gondolják azt a szülei, hogy együtt vagyunk? 2, miért mondta el?

2014. jún. 16. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1. Biztos sokat lógtok együtt, a szülők meg ilyenek. 2. Biztos többet akar.(Ezt akartad hallani? :D)
2014. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mással is szokott lógni, tehát ez kilőve (egyszer azt hitték titkos randit beszéltünk meg :D) Persze, hogy ezt akartam hallani. Viszont úgy tűnik mégsem ez a helyzet, mert amikor bepróbákoztam lepattintott. Így viszont tényleg nem értem az egész helyzetet.
2014. jún. 16. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet csak elmondta hogy mekkora poén, de nem akarja hogy megvalósuljon.
2014. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a szülei szeretnék, vagy a lány, hogy ti ne csak barátok legyenek. Így akarja beadni neked, hogy ő már többet szeretne. Aztán ha te nem, akkor hozd le a földre.
2014. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts neki nagy figyelmet. Nekem is van egy közeli barátom, aki fiú és mindenki azt hiszi, hogy járunk. Egyikőnk sem szeretne többet, mégis mindkettőnk szülei azt hiszik, együtt vagyunk és ezt meg is szoktuk beszélni. Azért mondjuk el a másiknak, hogy jót röhögjünk rajta. :D Ennyi. De ha te megnyugodva éreznéd magad, meg is kérdezheted tőle játékosan, hogy mit gondolna erről a dologról és sok mindent leszűrhetsz a válaszából. :)
2014. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!