Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a nagy számok...

Szerintetek a nagy számok törvénye szerint előbb utóbb összejön így egy csaj?

Figyelt kérdés
Az összes csinos nőhöz odamegy a buszon utcán vonaton stb, hogy "szia tetszel, szépek a szemeid, ne haragudj de ismerkednék, van kedved?" és előbb utóbb csak összejön, nem?
2014. jún. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaja jól látod, hajrá tesó!
2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene ha így ismerkednének a fiúk. De sajna nem így teszik.
2014. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye valószínűségi változók konvergenciájáról szól. Ha jól emlékszem feltétel, hogy a független változók száma (nők) tartson a végtelenhez! A tétel így itt nem alkalmazhatod.
2014. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, összejön. Ezt be is fogom bizonyítani elsősorban magamnak. Tégy te is hasonlóan! :)
2014. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekelne az eredmény. Neked bejött?
2014. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel, hogy baromi sok lány fog bunkózni veled, talán még le is rondáznak meg kinevetnek, főleg a tinik. Amúgy fura, de nekem végül neten lett egy lány, akivel smároltam is végre meg petting is összejött. De utcán is volt pár értelmes, de ezek mindg foglaltak volna, mondjuk nem meglepő. A szép magányos lányokkal meg mindig van valami baj vagy felszínesek és bunkók vagy várják a tökéletes testű szuper hapsit. Elég nagyok a csajok igényei ezt se feledd!
2014. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!