Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok ez a duma menő?

Csajok ez a duma menő?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy idegen csajt:

-Szia! Bocsi, de honnan ismerlek?

-Szia! Facebookról! :P


2014. jún. 20. 20:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát....ezt inkább....nem kommentelném...
2014. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, hogy mi ebben a szar? Pasi vagy mi? Én nő vagyok, minket kérdezett és szerintem ez nem gáz, aranyos. ugyhogy ásd el magad jó mélyre.
2014. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12: én is nő vagyok, ilyen válasszal egy pillanat alatt már tiltom is az illetőt.
2014. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Francba, ezért tiltott le minden csaj:(
2014. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Komolyan mondtam azt , hogy legyél szives és magyarázd el hogy mi ebben olyan rohadt gáz, hogy szeretne változtatni azon, hogy nem ismer??? De ezt most tényleg teljesen komolyan kérdezem!
2014. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Semmi eredeti nincs benne, semmi szellemesség, hogy egyáltalán meggondoljam, hogy ismerősnek jelöljem vagy beszélgessek vele.


Élőben simán ismerkedek, ha valaki normálisan szólít le és nem hülye dumával (és persze nem vagyok kapcsolatban), de az ilyen facebookos ismerkedőkkel nem állok le egy percet se foglalkozni. Épp nemrég történt, hogy hozzászóltam egy csoportban, valaki meg bejelölt, hogy ismerkedne, barátkozna. Mondtam, hogy bocsi nem... most látom,hogy teleposztol mindent "fantasztikus" üzleti lehetőségekkel. Sokan vannak, akik nem is ismerkedni akarnak, hanem minél több embert bejelölni majd spammelni. Vagy figyelni a hozzászólásokat politikai témában, lájkolásokat. Úgyhogy engem ilyen béna dumával nem lehet rávenni az ismerkedésre a face-en.

2014. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#12: "Magyarázd már el, hogy mi ebben a szar? Pasi vagy mi? Én nő vagyok, minket kérdezett és szerintem ez nem gáz, aranyos. ugyhogy ásd el magad jó mélyre."


Az a szar, hogy ezt ti tartjátok szarnak, csupán bаsszátok beismerni még saját magatoknak is. Mondd már meg őszintén, de most halálvérkomolyan, ha rád írna FB-on egy csóka, majd visszakérdeznél, s a srác annyit válaszolna, hogy "Sajnos még sehonnan, ezen szeretnék változtatni", te nem röhögnéd ki és néznél magad elé hülyén? Komolyan kérdezem! Ne játszd meg itt nekem magad mindenki előtt, hogy mekkora mártír vagy, meg hogy jaj te mennyire örülnél, meg a többi sablonos szarságod. Hagyjad már magad. Az lenne az első reakciód, hogy "ez meg mit akar tőlem, meg ki a franc ez". Aztán ha visszaírna a fentebb vázolt választ, néznél magadból hülyén, hogy "úristen, mi a francot akar ez tőlem". Visszataszító az, hogy itt GYK-n az összes ribаnc megjátssza azt, hogy ők elfogadnák a férfiak többségének közeledését, egy nagy szart. Képmutató, valóságferdítő mocskok vagytok, akik teljesen félre akarnak itt vezetni mindenkit. Lehet háborogni, engedélyt megadom!

2014. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De tudod mit, kedves #12-es? Teszek egy próbát a szemed láttára. Pár hete felfigyeltem egy kedvesnek tűnő nőre, lényegtelen, hogy hol, de többször sikerült már szemrevételeznem. Nincs férfi az életében több mint fél éve, és amennyi információt kiderítettem róla az egyik közös ismerősünk által, az annyi, hogy szívesen ismerkedik, mert alapból ismerkedős, barátságos típus, és már túltette magát az előző párján. Itt lesz a lehetőség, meg fogom próbálni, és itt, ezen kérdésen belül fogok beszámolni neked, hogy milyen sikerrel jártam. Kinézetre nem vagyok lepukkadt csöves, elegánsan öltözködöm, adok a megjelenésre, szeretek jó benyomást kelteni elsőre a nőkben. Nem leszek bunkó, hiszen nem célom saját magam lejáratni egy gyönyörű, művelt nő és az ismerőseim előtt, de üsse kavics, megpróbálom. Írok neki FB-on egy üzit, amiben leírom, hogy ismerem látásból, rendkívül bájosnak találom, s ha úgy gondolja, levelezhetnénk. Próbát teszek, de csak mert olvastam a soraidat arra biztatva a férfinépet, hogy nyugodtan meg lehet próbálni. Pár napon belül várd a hozzászólásom, s reméld, hogy igazad lesz mindenben. Ha nem, akkor számíts rá, hogy kibаszottul le foglak oltani, de úgy, hogy örökre elfelejted még az internet fogalmát is.
2014. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Még egy utolsó hozzászólás mára, és befejeztem a flame-elést. A #16-os hozzászóló tökéletesen, egyenesen, korrekten, gerincesen leírja azt, amire egy vadidegentől tartó, egyébként teljesen normális nőtől illendő lenne reagálni. Tökéletesen megfogalmazta. Úgyhogy mielőtt belekezdenél a napokon át tartó képmutatásodba, példát vehetnél róla. Benne legalább volt gerinc, leírta a frankót és nem kezdett bele a nőktől oly' gyakran megszokott hitegetésbe. Nekünk férfiaknak ez a nőtípus a legvonzóbb, bárki bármit mond, s rá is írnék szívesen (amit nem fogok megtenni), ha most ő lenne az áldozatom. :)
2014. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
12-es .Én nem modntam, hogy egyből a nyakába ugranék, ha ezt írná nekem és azt se mondtam, hogy ez csúcsszuper , garantáltan jó duma. Az a helyzet, hogy ha nem jössz be külsőre a nőnek , akkor akármilyen frappáns dumával előálhatsz, akkor is lefog koptatni vagy vissza se ír. Irtak már nekem tök aranyosan, de csúnya volt a srác, ha helyes lett volna akkor elmegyek vele randizni.. Ez ennyiről szól.
2014. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!