Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak ezek a "nagy menö"pasik...

Vannak ezek a "nagy menö"pasik, akik körül csak amugy forognak a csajok, jo duma kinézet stb. azoknak, hogy nem jut eszükbe köszönteni egy hozzá közelálló nöt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs hozzájuk közel álló nő, csak játszanak velük
2014. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nőnapra gondolsz?:D
2014. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért jutna eszükbe? Na az ő szemükben valóban csak eszközök a nők... Meg minek foglalkozzanak vele, ha amúgy is körülrajongják őket a lányok?
2014. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nönap,ès szülinap is ,vègülis igazad van ugyis megvoltam neki màr minek is törödne,fojton csak akkor kezd el rajongani èrtem ha felàl....
2014. márc. 8. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:

:D


nem közelálló, csak közeledben álló. nem azonos!

2014. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4:

Hát de nem? Most mit vársz az ilyen kanoktól? Hiszen ha bsazik rád, akkor is meg tud fektetni ha akar, nem?

2014. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ilyen esetben mi a visszavagoo?:))
2014. márc. 8. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
nem nyeled le hanem kiköpöd :D sértő és bosszantó.:DDD
2014. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7:

Talán az, hogy nem teszed szét neki a lábadat, ha füttyent? Sőt, a helyedben kerülném egy jó darabig...

2014. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%

Komolyan nem tudom,hogy hova tűnt a nők tartása.Nem vagyok öreg,de szerintem 20-30 éve biztos nem így álltak a dolgokhoz az emberek,hogy csak úgy keféltek jobbra-balra.Most lemegy az ember egy szórakozóhelyre és konkrétan a csaj szólít le és hív inni,a folytatást pedig ki lehet találni.

Szomorú,hogy az emberek manapság mennyire nem emberien viselkednek és mennyire nem tisztelik egymást.

2014. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!