Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez ez új álszent duma a...

Mi ez ez új álszent duma a csajoknál hogy "túl jó vagy nekem"?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt a harmadik lánytól kapom ezt meg.

Természetesen ismerkedés, stb netes csevegések előzték meg a 2. ill 3. talit.

Mind a háromnak ugyanez volt a kifogása. Túl vagány, megbízhatatlannak tűnök, és igazi nőfalónak...(na persze)...

De innentől már mondhatok bármit ugyse menthetem a dolgot.

Ez akkora hülyeség, most olyan, mintha én nem akarnék összejönni egy bombázó csajjal, csak azért, mert ajjh ugyis emg fog csalni...

A másik pedig, hogy ha az élet olyannal hoz össze aki jobb nálam, akkor nem feladom, hanem probálok felérni hozzá. Erre meg ezek a lányok: áhh túl jó...nem vgayok neked elég...

nem értem. A harmadik érv meg, hogy gyakorlatilag még sem lehetek annyira szuper, hiszen akkor lenne barátnőm. Vagy nem így van?

23/F



2014. febr. 18. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én ilyet soha nem mondok :D
2014. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem új duma.. Engem évek óta koptatnak le csajok ilyen dumával...
2014. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

végülis mindegy mert a végeredmény ugyanaz (semmi) de azért mégis kíváncsi lennék, hogy ez csak lerázó duma, vagy talán lehet valoságalapja...amit azért kétlek...

jól bánok a szavakkal, nagydumás vagyok, átlag, sportos külső, nyadehogy a nők bálványa? az meredek...

2014. febr. 18. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Lerázó duma... Sajnos!
2014. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valoban 2 dolgot jelenthet:


-Tul jo vagyOK nekeD, csak nem akarlak megbantani,

vagy

-Tul unalmas vagy!


Kerdezz ra batran! Nincs veszitenivalod. Mond meg neki, hogy megerted es elfogadod, hogy nem vagy erdekes szamara, de legyen olyan kedves, hogy segitsen neked öszintesegevel, hiszen hosszu tavon többre mesz, mint, hogy most nem bant meg (annyira, hiszen vegül mar ugyis visszautasitott).

2014. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hulyeseg :'D ilyen nincsen. Csak le skarnak razni de ez szar szoveg L
2014. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja lerázó duma. Túl jó vagy nekem = Nem vagy elég jó nekem (csak nem akarnak durván megbántani, kegyes hazugság, bár átlátszó)
2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát elég szar...

unalmas? nah hát sztem minden vagypok csak nem unalmas...valahol amshol lehet a hiba...:(

2014. febr. 18. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy nem csak velem ilyenek a nők... Szánalmas ribik ezek!
2014. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nem új és nem csak a csajoknál! Én 20 éve is hallottam ezt pasiktól. :D
2014. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!