Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez ez új álszent duma a...

Mi ez ez új álszent duma a csajoknál hogy "túl jó vagy nekem"?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt a harmadik lánytól kapom ezt meg.

Természetesen ismerkedés, stb netes csevegések előzték meg a 2. ill 3. talit.

Mind a háromnak ugyanez volt a kifogása. Túl vagány, megbízhatatlannak tűnök, és igazi nőfalónak...(na persze)...

De innentől már mondhatok bármit ugyse menthetem a dolgot.

Ez akkora hülyeség, most olyan, mintha én nem akarnék összejönni egy bombázó csajjal, csak azért, mert ajjh ugyis emg fog csalni...

A másik pedig, hogy ha az élet olyannal hoz össze aki jobb nálam, akkor nem feladom, hanem probálok felérni hozzá. Erre meg ezek a lányok: áhh túl jó...nem vgayok neked elég...

nem értem. A harmadik érv meg, hogy gyakorlatilag még sem lehetek annyira szuper, hiszen akkor lenne barátnőm. Vagy nem így van?

23/F



2014. febr. 18. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nahát sosem mondanám egy lányaka szemébe, hogy túl jó nekem...hahahahah, leráznám máshogy.

elég büszke ember vagyok, ritkán dícsérek másokat.

2014. febr. 18. 21:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a "túl jó vagy nekem" már valamelyik régi Szeszélyes Évszakok-ban is szerepelt (ha van itt még valaki, aki emlékszik rá) szakítási tanácsként férfiaknak, szépen, körülményesen megfogalmazva. :D

Szóval ez már őskövület a lerázós dumák közt. :D

2014. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Terelés, lekoppintás át vertek öcshém :D
2014. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki és nem akar a lelkedbe taposni azzal hogy megmondja hogy netán csúnya vagy ( ha ő tényleg jobb nálad).


Nőként mondom hogy azoknak nem jössz be :).

Én sem használok sosem ilyen kifejezést de több szívet törtem össze mert őszinte voltam.

2014. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülj hogy csak ennyit mondott és magát hibáztatja(persze igazából nem). Ez amugy tényleg egy lerázó duma, haveromat is így rázták le. De örülj neki hogy csak ennyit mondott mert manapság vannak olyanok akik egy 'szállj le rólam' vagy 'hogynézelki?'-vel megoldják.
2014. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!