Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt érzelmes, nem...

Vannak itt érzelmes, nem szexre menő fiúk?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a huszonéves korosztályból. Ha igen, örömmel fogadnám a privát üzeneteiket :) 16/L
2014. jún. 14. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a szexre megyek, de ha kapcsolat van utána mocskos perverz dolgokra vágyom.:D 25+F
2014. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Jesus! Te aztán bátor vagy, hogy ilyet kiírsz:D

le kell, hogy sújtsalak: a fiúk nagyrésze azt gondolja magáról, hogy ő kedves, érzelmes és nem csak szexre kell neki a lány... komolyan gondolják, miközben minden alkalmat megragadnak, hogy rácsorgathassák a nyálukat egy nőneműre..:/


ezek után elég furán hangozhat, ha azt mondom én érzelmes és nem szexre menő vagyok:D így elég nehéz eldönteni ki az és ki nem..:D

20F;)

2014. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő vagyok egyszerre. Hogy mikor melyik, az attól függ, ki a partnerjelölt.
2014. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem.nincsenek.
2014. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok,de picit fiatal vagy hozzám szerintem :)

22/F

2014. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak azok vannak :D Eléggé rohadt dolog ez a sztereotípia, hogy a fiúk csak a szexre mennek. Mindjárt be is küldök egy kérdést, hogy vannak-e itt olyan csajok, akiknek nem csak a pénzem kell :D
2014. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó. 24/F
2014. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jaaaaj, most húzzatok le! hát gondoljatok már bele!

kérdezz meg 10 embert, hogy ő kedves-e! 9 valószínűleg azt fogja mondani, hogy igen, ő kedves... és miért? mert az ember jónak gondolja magát! ha nem tenné, már öngyilkos lett volna!:D pszicho alap... énvédő mechanizmus

persze, van aki tudatosan csak szexet akar, de az esetek többségében nem tudatos, hogy a kapcsolat csak a szexben ki is merül:D

és mit tesz érzelmesnek lenni? az oldalon hemzsegnek a "a lányok a belső dolgokat nem is értékelik, én jófiú vagyok és senkinek sem kellek" típusú emberek.. ők érzelmesek? annak állítják magukat..


szóval le lehet szavazni, de azt a Kérdező csak beszélgetés során fogja tudni kideríteni, hogy valaki milyen és mit akar!:D


én nem tudom kijelenti, hogy milyen vagyok, önmagamat nem ítélhetem meg! írj üzenetet, és derítsd ki!;)

2014. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!