Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú és nagyon tetszik....

Van egy fiú és nagyon tetszik. Szeretném, hogy fel figyeljen rám, de nem mondhatni, hogy olyan jól nézek ki. Vele vagyok hetes és mindig normális, még tan. Szobán is. Van egy pár jel arra, hogy lehet én is tetszem neki. Lenne tippetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani es lehet hogy ez rad nem is igaz de altalban ha valaki bejon egy lanynak a lany a fiu barmelyik pillantasat kozeledesnek veheti sot annak is veszi es ezt tapaszatalatbol mondom mert volt egy srac aki nagyon bejott es lattam hogy figyel engem sot nezett de aztan kaptam egy levelet tole hogy csak batratkent nez ram es nem ez az egyetlen ilyen esetem de ha irsz privit es magyarazol kicsit akkor szivesen segitek! :)
2014. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk...
2014. jún. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!