Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap fogok találkozni egy...

Cintikeke kérdése:

Holnap fogok találkozni egy fiuval akivel már nagyon rég óta beszélek azt mondta meg szeretne csokolni az első találkozásnál. Többi lent?

Figyelt kérdés

Viszont és még nem csokoloztam de ő már nagyon tapasztalt ebben a témában..

Ha elsőnek megcsokol matatni fog a szmban? mert van egy pici holyagom..

Azr eltüntethetem-e?


2014. jún. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem pici hólyag, az egy afta, ne smárolj vele ilyenkor
2014. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne engedd hogy átdugja a nyelvét a szádba és minden rendben :D
2014. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha nem találkoznál olyan fiúval, aki már az első randin, ismeretlenül csókot akar, főleg ha a szádban még fertőző afta is van, akkor pláne ne, mert őt is megfertőzöd.

Amúgy nem tudom hány éves vagy, de vigyázz az ilyen netes ismeretségekkel, csak olyan helyen találkozz vele, ahol sok ember van.

2014. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már nagyon rég óta ismerem..!! egy faluban lakunk.!
2014. jún. 17. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél afta elleni kenőcsöt, kb 2 hét a hatása, ne smárolj vele, mert ő is elkaphatja 100%-ra, itt nincs 99% meg kisebb, itt 100%, olvass utána
2014. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
házilag eltüntetheteM?
2014. jún. 17. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem holnapra, vegyél rá a gyógyszertárban ecsetelőt, minimum 1 hét míg elmúlik, addig ne smacizz, mert fertőző és ha megfertőződ, akkor biztos, hogy ez lesz az első és egyben utolsó csók.
2014. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!