Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire fontos szerintetek...

Mennyire fontos szerintetek az első pár találkozásnál (és persze utána is) a humorérzék?

Figyelt kérdés

Ha meg tudsz nevettetni 1 lányt pl, és nem csak 1-2 alkalommal, a kérdésem főleg lányoknak szól de a fiúk és mások véleménye is érdekel (mások=se nem fiúk se nem lányok) :D

köszönöm


2014. jan. 12. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon, ha csak nem egy fapichával randizgatsz. Nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, akinek nincs humorérzéke.
2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a legfontosabb, örök gyerek vagyok, lehessen valakivel bolondozni és ne vegyen komolyan semmit. az egymást oltogatós humort is imádom, ne vegyen magára minden hülyeséget.
2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fontos a humorérzék ha ismerkedsz és utána mivel ha soha nem nevetetted meg unalmasnak fog találni!
2014. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak attól félek h túl komolytalan vagyok 21 éves létemre mert nem nagyon van olyan amit ne viccelnék el, mondhatni nincs 1 normális mondatom

(lásd pl a kérdést kiegészítő mondatot)

2014. jan. 12. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
hát inkább legyél komolytalan, minthogy fapofa. olyat kell találni, akinek hasonló az értékrendje. pl vakrandiznál néhány csajjal, valakinek valószínűleg abszolút nem jönne ez be, mert ő kikéri magának, hogy úrihölgy meg kisfszom, de akadna olyan is, akivel egyből egy hullámhosszon lennél ezzel a jellemmel. :)
2014. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!