Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ha a neten akartok...

Srácok! Ha a neten akartok ismerkedni akkor miért mindig úgy kezditek a beszélgetést, hogy megkérdezitek, hogy hogy van a lány? Nem tudtak valami tartalmasabbat kitalálni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 15:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy bizonyíték nélkül hittem el, az elején engem is felkerestek telepatikus úton. Megkértek, hogy csatlakozzak hozzájuk, és nagyjából felvázolták, mit forraltak az emberiség ellen.

De megmondtam nekik, hogy nem vagyok hajlandó elárulni embertársaimat. Nem örültek neki, és azt mondták, hogyha meggondolnám magam, akkor csak nyugodtan szóljak nekik.

Én viszont inkább figyelmeztetlek titeket, hogy legyen elég idő fegyvert fogni, és felkészülni a támadásra.

2014. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D:D:D Jól van.
2014. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

# 23


Ott a pont. Én is szívesen elbeszélgetnék a készülőben lévő szabadkőműves világkormányról, de kb az emberek 98%-a azt se tudja, hogy eszik vagy isszák, főleg a nők.



Ebben egyetértünk tehát. :D

2014. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!