Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ha a neten akartok...

Srácok! Ha a neten akartok ismerkedni akkor miért mindig úgy kezditek a beszélgetést, hogy megkérdezitek, hogy hogy van a lány? Nem tudtak valami tartalmasabbat kitalálni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 15:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én szoktam chatelni, de ilyet még sose kérdeztem. 20/F
2014. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kikkel csetelsz?
2014. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ha pl. megkérdezném a véleményed az ukrán helyzetről, ahhoz mit szólnál(egy semmitmondó "hogy vagy" helyett)?
2014. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

# 23


Ott a pont. Én is szívesen elbeszélgetnék a készülőben lévő szabadkőműves világkormányról, de kb az emberek 98%-a azt se tudja, hogy eszik vagy isszák, főleg a nők.

2014. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"készülőben lévő szabadkőműves világkormányról"

Itt Reptilián invázióról lehet csak szó.

2014. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Itt Reptilián invázióról lehet csak szó."


Azért a kettő között lényegi különbségek vannak. Ha kicsit kutakodnál a téma után, meg is látnád azokat.

2014. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Azért a kettő között lényegi különbségek vannak."

Azt csak Ők akarják, hogy ezt hidd.

2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

# 27


Nem ők akarják. Bár a gyíkemberekre is rengeteg bizonyítékot találni, főleg a történelemben, viszont az invázióra szinte semmilyen bizonyíték sincs a készülő világkormánnyal szemben.

2014. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ilyen ostobának nézed őket? Azok a történelmi "bizonyítékok" csak félrevezetésként szolgálnak. Gondolod, hogy hagynának jeleket, amik az igazi szándékukra utalnak? Ők jóval összetartóbbak, mint az emberek. A föld alatt beszélik meg a terveiket, és azok biztosan nem kerülnek ki a felszínre.
2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyítékok nélkül valamit teljesen elutasítani épp olyan őrültség, mint valamit teljesen bekajálni mindenféle bizonyíték nélkül. Szerintem erre még közvetett bizonyítékod sincs, nem, hogy közvetlen.
2014. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!