Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ha a neten akartok...

Srácok! Ha a neten akartok ismerkedni akkor miért mindig úgy kezditek a beszélgetést, hogy megkérdezitek, hogy hogy van a lány? Nem tudtak valami tartalmasabbat kitalálni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 15:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
TECCŐ! AM HOGY WAGY?
2014. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Az angolok mindent így kezdenek : "hello, how are you?" Meg a franciák is. CSAK nem kíváncsiak a válaszra, lehet, a fiúk is így alkalmazzák :D
2014. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező,nem téged szeretnélek bántani,de komolyan mondom mindig ezt olvasom a lányoktól,hogy mennyire nem kreatív amiket írnak nekik.Hát ha nem is ismerik és nem tudnak róla semmit,akkor az alap dolgokon kívül mi mással lehetne kezdeni egy beszélgetést?Én mondjuk meg szoktam dicsérni őket,és megírom hogy szeretném őket jobban megismerni.

Erre választ még nem kaptam,komolyan mondom.De volt már olyan is,akinek kreatívat írtam,de abba is belekötött,pedig teljesen értelmesen írtam neki,az adatlapja alapján volt egy közös pont,azon szerettem volna elindulni vele.Egy szóval semmi sem jó én úgy veszem észre,vagy biztos nem vagyok az az álompasi külsőre,és biztos ezért csinálják fogalmam sincsen már...

2014. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Hááát én kérdezhetnék, sőt szoktam is kérdezni tartalmas dolgokat, csak akkor meg mindig azt kapom válasznak, hogy: "Ehhez most túl fáradt vagyok" (legyen éjjel vagy nappal :-))


Ha eleve olyan dologgal megyek oda egy nőhöz, hogy tetszik és lenne-e kedve ismerkedni (amiben szintúgy nem nagy tartalom van :-)), akkor azt hiszi, amit a nők alapból gondolnak is a férfiakról... :-)


A lényeg: egy nőtől sohasem lehet olyat kérdezni, vagy tenni érte, ami neki éppen ott, éppen akkor tökéletesen megfelelne! :-)

2014. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 sándorjános ***** válasza:
67%

Szia, pasi vagyok és végső soron csak dugni akarok veled, mert hirtelenjében megtetszettél, de nincs időm meg kedvem órákat tölteni a megismeréseddel.


Ez így korrekt nem?

2014. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szia,hogy vagy?
2014. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mert nem olvasnak így nyilván nincs szókincsük, vagy hiányzik belőlük a kreativitás. Hirtelen erre a 2-re tudok tippelni.
2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Egyre jobban vagyok, köszi :D
2014. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Én még soha nem kezdtem így. :)
2014. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Elég tartalmas , ha ezzel kezdem : "Szia cica , van gazdád ?"
2014. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!