Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti is úgy látjátok,...

Fiúk, ti is úgy látjátok, hogy a lányoknak szinte minden fiú ronda vagy csak én tapasztalom így?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9, akkor most hazudsz, mert nekem nincs gondom a kommunikációval és kapcsolatban vagyok. Szóval csak mert neked sz**rok a tapasztalataid nyilvánvaló okokból, nem kell általánosítani.
2014. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te adsz esélyt a ronda lányoknak, vagy csak kizárólag a szépek érdekelnek?


(És amúgy te lennél olyannal, akire nem áll fel? Vagy mindegy, lyuk-lyuk?)

2014. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Magyarul:

1. Nem hajlandó fitt, stílusos és tiszta maradni, a nőket mégis a megjelenésük alapján ítéli meg.

2. A személyiségét megnyomorító önértékelési gondjai vannak, emiatt görcsösnek és kétségbeesettnek tűnik.

3. "Normális srácnak" mondja magát, de csak azért barátkozik a nőkkel, mert azt reméli, hogy lefeküdhet velük.

4. Nem hajlandó alább adni az igényeit a nők kinézetével kapcsolatban, de elvárja, hogy a nők alább adjanak a saját igényeikből, és összejöjjenek vele.

5. Panaszkodik, hogy a nők csak a s¤ggf¤jek¤t szeretik, de ő is csak a szexszel kapcsolatosan tud a nőkre gondolni.

6. Feladja a vágyit bármelyik nőért, aki egyáltalán foglalkozik vele, így mártírrá teszi saját magát.

7. "Érzékenynek" gondolja magát, miközben csak egy gerinctelen p¤cs, aki nem tud magáért kiállni.

8. Pont olyan manipulatív a "normális" viselkedésével, mint a s¤ggf¤j¤k az erőszakos viselkedésükkel.

Alsó cím: A normális srác

Ne engem szidjatok, hanem a képregény íróját! Én csak lefordítottam! Akinek nem inge, az pedig ne vegye magára, tehát ha kiakadsz ezen, és nem határolódsz el a "normális srácoktól", akkor beismered, hogy te is közéjük tartozol.

2014. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Linkeld be újra, pls.
2014. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!