Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak a tettek számítana...

A lányoknak a tettek számítanak, vagy hogy egyszerűen milyen vagy?

Figyelt kérdés
Az számít inkább, hogy mit teszel, küzdesz érte - vagy inkább amilyen vagy első látásra?
2014. jún. 14. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól nézel ki, akkor elég annyi, ha nem akkor meg tehetsz bármit, de nagy eredményekre ne számíts, ilyen ez a mai világ :/
2014. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közt nem lehet párhuzamot vonni, mert ha első benyomásra minden oké, még mindig elcseszheted azzal, hogy balf>*sz vagy.
2014. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól nézel ki, lehetsz bűnöző is, akkor is előtted térdelnek a csajok, ha csúnya vagy, lehetsz a legjobb fej, akkor sem fogod érdekelni a kutyát sem...
2014. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az számít hogyan viselkedik, hogy beszél velem a srác. Mert nem igaz hogyha jól néz ki akkor nyerő, nekem akkor nyerő a srác ha kedves, udvarias, vannak közös témáink, nem csak csajokról, bulikról meg haverokról lehet vele beszélgetni, hanem értelmes dolgokról leginkább. Tanult, okos, van humora, de nem vesz viccnek mindent, nem perverz, nem ért félre mindent, stb. Nekem ezek a fontosak, és én találtam is ilyen srácot már.

De persze más csajoknak más jön be... ez csak én vagyok.

2014. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Is-is, ráadásul a kettő ugye összefügg...

Az én érdeklődésemet azzal tudja felkelteni egy férfi, ha érdekes a személyisége és odafigyel rám is (nem csak a saját fejében él, a saját elméleteit hangoztatja).

Ha érzem az érdeklődést, figyelmet, tiszteletet és számomra is érdekes a személyisége, akkor nyert ügye van.

2014. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az hogy milyen vagy, meghatározza hogy mit fogsz tenni; és amit teszel abból kiderül milyen vagy

hát öcsém, ez ördögi kör :D

2014. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy a kedvesseg, odafigyelés, türelem többet ér, mint szimplan jóképűnek lenni
2014. jún. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!