Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne ezt az ellentmond...

Hogy lehetne ezt az ellentmondást feloldani?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akit elég régóta és elég jól ismerek, minden szempontból ideális partnernek tartom az alapján, ahogy megismertem. Ő viszont csak távolról "csodál", mondván, nem elég jó hozzám... tudom, hogy odavan értem, ennek már nagyon sok jelét adta, de lépni nem mer. Nagyon sok biztatást adtam már neki, elég egyértelműen, de borzasztóan tartózkodó (sok csalódáson van már túl).


A gondom az, hogy ismerem magam annyira, hogy ha én kezdeményeznék nála direktben, akkor onnantól kezdve megszűnne a szememben férfi lenni. Szeretem, ha egy férfi "meghódít", adom én alá a lovat, csak legyen férfi és éreztesse, hogy nőnek tekint! (Ő ezt ugyan többször megtette, nem véletlenül vett le a lábamról, de csak kerülőutakon...) Most ott tartok, hogy hagyom a fenébe az egészet, de egyszerűen látom, érzékelem rajta, hogy ez fáj neki. Én akarnám őt, csak lépnie kéne...


Mi a csudát lehetne tenni?


2014. jún. 14. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj el az orra előtt flörtölni más férfival,vagyis provokáld.

ez igazi csicska szűrő,de egyben a nyitottságodat is mutatja,vagyis,hogy keresgélsz,szabad a pálya.

ilyesmire lépni kell.

1.hátat fordít neked és rámegy egy kolléganőre,hogy visszaadja.

2.odamegy,beoltja a riválist és nyomul rád.

3.elkönyveli,hogy vesztett,mert egy lúzer.

2014. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4. vagy csalódik benned, hogy te is egy trükközző dög vagy, és jobban járt, hogy nem lett belőle semmi.
2014. jún. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyéb ötlet? Mert így most mindenki szív... ő is, én is!
2014. jún. 14. 01:55
 4/5 anonim ***** válasza:
egyik lány haverom is pont erre panaszkodik most, hogy a fiú milyen töketlen, nem lép, pedig ő már mindenféle jelet adott neki, hát tényleg így jártok, ha helyes fiúkra hajtotok, sok a töketlen köztük :D
2014. jún. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon melléfogtál, mert nem "helyes fiú", objektíven nézve teljesen átlagos, nem az a típus, akiért megfordulnak a nők az utcán. Engem a személyisége fogott meg. (Megjegyzem, az ismerkedésünk elején udvarolt is bőszen, nem volt azért ANNYIRA töketlen... ;) )
2014. jún. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!