Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom, hogy itt már 20millióan...

Tudom, hogy itt már 20millióan feltették ezt a kérdést de, hogyan ismerkedjek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az évfolyamtársamba vagyok szerelmes és tanácsot kérnék. Hogyan kezdjem? Írjak rá vagy személyesen? És miről és hogyan kezdjek el vele ismerkedni?Még sohasem beszélgettünk. Még nem volt bnőm így nincs semmilyen tapasztalatom. 16/f ha számít valamit.
2014. jún. 11. 18:27
 1/7 anonim válasza:
detto ez van velem csak nemek azt oszttarsam kellene 16 :DD
2014. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bökd meg fészbúkon.
2014. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha személyesen bestresszelős vagy én mindenképpen azt javaslom hogy írj rá. A lényeg, hogy róla kérdezz, ő érdekeljen, magadról csak akkor mondj valamit ha ő kíváncsi. Tudd megnevettetni. Ezek ilyen alapok. Én mondjuk az elsővel facebookon kezdtem el beszélgetni, nekem sokkal könnyebb volt ott, de lehet hogy neked másképp van, ahogy érzed :) Csak ne kezd úgy, hogy: "szia! Egész nap téged figyellek, bejössz"
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó , Na ez az , akkor , hogy kezdjem

-szia , mizu van veled , mit szeretsz csinálni.....?

Teljesen tanácstalan vagyok :(

2014. jún. 11. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
2# én nem vegyok olyan jártas facebookon , elmagyaráznátok , hogy mit tesz az a bizonyos "megbök" gomb ? :D
2014. jún. 11. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit, csak kap egy értesítést, hogy megbökték. Igazából csak ilyen figyelemfelkeltő.
2014. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham . Tehát nem fogok rábökni a kiszemeltre :D
2014. jún. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!