Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokra tényleg igy rá...

A lányokra tényleg igy rá kell menni ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Mert úgy látom, semmilyen lánynak nem jó a "heti egyszer találkozunk" kapcsolat. És ezt nem úgy kell csinálni, mint a box egyszer én kereslek, egyszer te, hanem csak én én én (pasi) vagyok... jól látom?
2014. jún. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki hogy szereti, szerintem érezni ezt, hogy várja a lány vagy sem.
2014. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első kapcsolatom ilyen volt. azóta se volt kapcsolatom:D
2014. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm aki távkapcsolatban él és jó esetben hetente egyszer látja a barátját. Kivéve nyáron ugye meg hosszabb szünetekben. Van akinél működik. Habár a csaj elég megbízhatónak tűnik, nem a tipikus p*csa aki csak hisztizni bír és csak dugásra jó.
2014. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A nőkre meg még jobban. Ha az első randin nem döntöd hanyatt, akkor a másodikra már el sem kell menned.
2014. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én csak olyat láttam, hogy a fiú felszedte a lányt, de aztán úgy gondolta a pasi, hogy akkor találkoznak, ha "összefutnak" bulin. Legalábbis nem látszott rajta, hogy komolyan gondolja, igy "ejtette" is a pasit
2014. jún. 9. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A hugommal a barátja úgy csinálja, hogy hétköznap suliban találkozgatnak, vagy suli után, szombaton hugom megy, vasárnap a srác jön.

és köszönik, jól megvannak :)

Egyébként ... nem szeretem az olyan lányokat akik nem emelik fel a seggüket és mindig csak én én én menjek.

Az ilyennel 3 hétnél tovább nem bírom..

2014. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát, én se szoktam szeretni, amikor ennyire egyoldalú...
2014. jún. 9. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor jó, ha kölcsönös, nem pedig csak az egyik fél ad folyamatosan.

Azt sem nézném jó szemmel, ha mindig ő jönne, hiába kényelmesebb.

Egyszer te, egyszer én.

Így megy ez jól

2014. jún. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!