Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedéskor miért érzem ezt...

Ismerkedéskor miért érzem ezt jellemzőnek?

Figyelt kérdés

Leszarják a másik lelkét, nem is igazán akarják megismerni vagy magukról nem mondanak el mindent őszintén, nem is akarnak megnyílni. Kinek hazudnak egyáltalán?

Miért nem olyannal ismerkednek inkább aki jobban vonzza őket, szimpatikusabb, kíváncsiak a másikra.

Csak egy csaj vagy egy pasi a másik, mint valami felhúzható játékszer, csak azért szeretnének sokan párt, hogy ne legyen üres az életük egyedül és azt várják, hogy majd egy másik ember boldoggá teszi őket, hát nem fogja...

Miért veszett ki az őszinte érdeklődés?...


2014. jún. 1. 03:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te most ugye nagyot csalódtál?
2014. jún. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem túl nagyot, nagyon sok esetben ezt tapasztaltam sajnos. Nem egy konkrét személyről van szó.
2014. jún. 1. 04:01
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem biztonságot ad az ha őszintén beszélhetek magamról és ha a másikon is érzem, hogy ugyanezt akarja. Viszont nagyon sokan úgy állnak ehhez, hogy nem jó elmondani a legbensőbb dolgokat a másiknak több hónap után sem, sőt van aki szerint később sem. Amit elképzelhetetlennek tartok ha 2 ember igazán meg akarja ismerni egymást... Alapvető kommunikációs eszköz az őszinteség és a nyitottság, főleg kapcsolatkialakításhoz.
2014. jún. 1. 04:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek, de a teljes megnyíláshoz idő kell, hiszen mindenki kicsit fél attól, hogy a másik majd visszaél a bizalmával. Egy normális párkapcsolathoz teljesen ki kell tárulkozni.

Akiknél ez nem történik meg, azok nem is maradnak sokáig együtt, vagy ha igen, boldogtalanok.

Viszont ezt ne várd az első hetekben.

2014. jún. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

mert nem kedvelem a kitárulkozó,az életüket és a problémáikat hirtelen rám zúdító,szóhoz jutni nem hagyó egyéneket.

az ismerkedés a flörtről a nevetésről és a vágykeltésről szól,a sürgető fizikai vágyról,nem pszichoterápiáról és panaszáradatról.

amit te írsz és amire vágysz az egy következő bensőségesebb fokozat.

annak is megvan a maga helye és ideje természetesen,de nem a kezdő körök között.

ahogyan az is tettek és döntések sorozatának függvénye,hogy mit is keresek és találok meg a másikban.

2014. jún. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És te miért olyanokkal ismerkedsz, akinek csak azért kellesz, hogy elmondhassa magáról, hogy van valakije?
2014. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért ez egy hosszabb folyamat, az ismerkedés elején két idegen ember találkozik, aztán fokozatosan egyre többet tudnak meg egymásról. Rögtön az elején belelátni a másik lelkébe, vagy teljesen kinyílni a másik előtt nem biztos, hogy szerencsés. Szeriontem ez ráér jóval később is.
2014. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem rögtön az elején gondoltam, írtam, hogy valaki hónapok után sem vagy soha nem gondolja úgy, hogy mindent el szeretne mondani magáról...
2014. jún. 1. 13:35
 9/16 anonim ***** válasza:

"Leszarják a másik lelkét, nem is igazán akarják megismerni vagy magukról nem mondanak el mindent őszintén, nem is akarnak megnyílni."


Gondolom az fel sem merült benned, hogy valaki gátlásos, vagy nehezen oldódó típus, tehát nem fogja elmondani minden bánatát titkát rögtön neked.

2014. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Írtam már, hogy nem rögtön..., konkrétan harmadszor...


Arról beszélek amikor nem akarnak őszinték lenni, megnyílni, titkolóznak, nem tartják fontosnak, hogy mindent tudjon róla a másik akár évek után sem. A bizalom teljes mértékű hiányára gondolok most, hogy manapság senkire sem lehet számítani igazán.

2014. jún. 1. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!