Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS! Belezúgtam a csajba! Mit...

Fakocka01 kérdése:

SOS! Belezúgtam a csajba! Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Mellém ült a buszon, megismerkedtünk. Azóta napi szinten beszélgettünk neten, mivel egy faluval arrébb lakik. Kiderült, 3 éves kapcsolata van! Ennek ellenére nagyon érdeklődő, már voltam vele pizzázni..stb. Néha utalásokat tesz hogy:" Hát a barátom csajozós típus és néha indokot ad a féltékenységre, stb.. Nem merek közeledni, nehogy tolakodásnak érezze. Tiszteletben szeretném tartani a kapcsolatát. De éreztem már párszor hogy szívesen nyit felém.. Mivel szeptembertől valószínű hogy suli miatt felköltözik Budapestre, így még jobb a helyzet mert én már 1 éve egyetemista vagyok Pesten.Volt hogy olyanokkal viccelődött hogy: na majd ha "összeköltözünk".. 1 albérlet..stb. Már tervben van egy közös Pesti nap mozizással meg túrázással.. Elsietni nem akarok semmit, de szívesen megismerném kicsit közelebbről, de nem szeretném ha azt látná, hogy én nyomulok, miközben barátja van. mit tegyek? Előre is köszönöm a tanácsokat! :)

2014. jún. 8. 22:20
 1/1 anonim válasza:
A lényeg, hogy ne parázz... Nem kell nyomulnod, de ha "fütyül, akkor táncolj". Ha már kicsit komolyabb lesz a dolog, akkorra már biztosan lesztek, olyan kapcsolatban, hogy ezt megbeszéljétek. Sok sikert :)
2014. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!