Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van baratnoje. De tudom hogy...

Van baratnoje. De tudom hogy szeret. Reszletek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismertem latasbol egy fiut 5.es korom ota.egy evvel jart folottem mindig. Egy rockergyerek de mindig nyominak tartottam. Ugy hozta a sors h miota bejarok tanulni egyutt villamosozunk reggelente. Megismertem. Nagyon jofej, helyes orult es meg sorolhatnam.beleszerettem teljesen. Aminap egyedul ultem a buszvegen es megjelent a baratnojevel. Be is mutatott neki :D aztan egyutt mentunk busszal ketten. Rohogtunk hulyeskedtunk es egesz uton azt mondogatta hogy nagyon cuki vagyok imadja a stilusom meg mindenem. Egy megalloval hamarabb szalltam le mint ahogy szoktam mert o ott lakik. Sotet volt ures volt az utca es mondta h szeretem e. Hat persze tiszta cuki. Nevettunk meg minden. Es kerdezte h na akkor kap puszit meg olelest. Megolelt es enekelt a fulembe :D tudni kell hogy van egy bandaja es imadom a hangjat...kb 5percig csak olelt es olyan furcsa volt...azota megvar reggelente. Tegnap meg a haverjainknak is azt hazudta igy kacsintva h a baratnomet varjuk.azok a hulyek ott maradtak 3megallot h ok is megvarjak aztan csak elmentek :D ezutan mi is felszalltunk es mondta h orul nekem meg egesz este ram gondolt. Meghivott a koncertjere ahova nem engedtek el a szuleim igy mondta h tart egy magankoncertet csak nekem naluk. Az anyukajanak is mondta h megyek :D a villamoson is mondta h ma jon hozzam egy nagyon edes lany es igy oldalba bokott. :D en teljesen belezugtam de van baratnoje. Nem az a flortolos szerintem de nem tudom mit tegyek. Vegul a magankoncert elmaradt mert kozbe jott valami de jovoheten talalkozunk :)

Mit csinaljak? Hogy kezeljem? Tudom hogy szeret...erzi az ember. Ahogy megolelt meg ahogy megpuszil...azt mondta nem foglalkozik vele a baratnoje. Nem fogok 3.szemely lenni es nem nyomulok. Szerintem szeretik egymast de engem is..ez biztos

Help me pls :)) 16/l


2014. máj. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha összejössz vele később ugyanígy átnyergelhet egy másik lányra és nem fog jól esni.
2014. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom. Mondtak masok is...de mi van ha ez az o kapcsolata veget jelenti mar? Ha annyira szeretne a csajat nem flortolne...ha meg ennyire belem van esve akkor meg nem csinalna ezt massal :D de nem tudom
2014. máj. 24. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze simán lehet hogy nem szereti a csaját, téged meg igen, de ettől még elég tisztességtelen hogy a háta mögött kavar.
2014. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Ameddig nem szakit vele en semmit nem fogok tenni se belemenni..meg lehet csak tulkapom es mindenkivel ilyen...
2014. máj. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!