Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Belezúgtam egy...

Mit csináljak? Belezúgtam egy fiúba, de annyi bajos tényező van (részletek lent)!

Figyelt kérdés

Először is, leírom, mit érzek. Akár óránként rágondolok, van hogy képtelen vagyok koncentrálni a gondolatától. Tetszett már fiú, de ennyire még sosem. És ez annyira gyötör. Járok kb fél éve egy külön (nem iskolai) szakkörre, ahol ő már "őshonosnak" számít. Nyár elején elmentünk egy ilyen táborba, ahol nagyon-nagyon belezúgtam. Olyan vicces, úgy el tud merülni abban, amit szeret és annyira megfogott. De van néhány dolog, amitől tartok. Kérem, segítsetek!

-Fiatal vagyok (13), és félek az előítéletektől. Igen, lehet, hogy ennyi vagyok, de akkor is így érzek.

-Ő Óbudán lakik, a szakkör helyéhez közel én egy Bp melletti kisvárosban. Másfél óra, amíg otthonról bejutok. Távol lakik, van, hogy egy hónapig nem látom. Ekkor már idegileg kész vagyok, nagyon hiányzik. És ezt nem bírom ép ésszel. Elfelejteni meg már próbáltam, de képtelen vagyok.

-Engem hosszútávon érdekel ez a szakkör, nagyon szeretem csinálni és a társaságot is nagyon szeretem. Most mit gondolnának rólam, ha így odamennék, és nyomban járnék azzal a sráccal, aki gyakorlatilag ott nőtt fel? Nem akarok úgy lenni ott évekig, hogy meg vagyok bélyegezve.

-Nincs facebookja, a telefonszáma viszont megvan (nem tőle-szép is lenne!)

-Láttam már rajta biztató és kevésbé biztató jeleket. Pl nem igazán keresi a társaságom, de már volt olyan, hogy odajött hozzám és megkérdezte, mit csinálok, kedves volt. Vagy szűkszavúan válaszolgat a kérdéseimre, de már többször nézett felém huzamosabb ideig (persze lehet hogy csak mindig én állok be az érdekes dolgok elé) stb.

-Neki nagyon jó humora van. Nekem meg kb zéró. Emiatt gyakran érzem magam kényelmetlenül, mert kb csak én nem tudok semmi jót mondani (mivel általában csoportosan beszélünk)

-Nem az az érzelgős típus, legalábbis nem úgy ismertem meg. Nem tudom elképzelni hogy (nem hogy engem...) bárkit is mondjuk átölel...


Köszönöm szépen, hogy végigolvastad a (igazán hosszúra sikeredett) kérdésem. Ha tudsz rá mondani valamit (segítő jelleggel), ne halaszd el megtenni! :)



2013. szept. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyos! :) Szerintem a távolságon kívül a többi miatt ne aggódj. Közeledj hozzá egyre jobban, keresd te is a társaságát, ismerd meg minél jobban.
2013. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is óbudán lakok, ez amugy milyen 'szakkör'?


A legtöbb amit tudsz tenni h beszélgetsz vele, szólsz hozzá.

Ilyenkor a fiú azt fogja érezni h közvetlen vagy, így már csak rajta múlik mi lesz később...


Sik sikert ;D

2013. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, majd próbálom megfogadni őket. :) Bár nem szeretnék az idegeire se menni, hogy mindig kajtatok utána! :D


2. válaszoló: azért nem írtam le, hogy milyen szakkör, mert ilyenből csak egy van Óbudán és így már egyesek számára felismerhető lennék...a fiúval együtt. És inkább elkerülném az ilyen veszélyforrásokat. De ha érdekel, privátban szívesen megírom. :)

2013. szept. 28. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és a fiú hány éves? Mert az sztem még fontos tényező lehet. Értelmes kiscsajnak tűnsz egyébként, lehet érdemes lenne kicsit közelebb kerülnöd hozzá valami sablonos indokkal, onnan meg meglátod majd. :)
2013. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Kb. egyidősek vagyunk...
2013. szept. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!