Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a lányok, akik nem igazán vonzóak nekem, azokat tök könnyű felszedni, míg, akk bejönenek, szóval ezek a cuki, pici, bájos, hosszú hajú lányok, hát ők megnem is akarnak sokszor ismerkedni sem velem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mert az első csoporthoz illesz szintben
2013. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert alacsony vagy és kis tömegű! Persze ettől még lehetne sikered, de emellé trollarcod van és zéró önbizalmad! Így teljesen logikus, hogy csak ronda csajokkal tudsz ismerkedni! :)


Jól sejtem?? :)

2013. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bejövőseknél nem mersz kockáztatni, mert túl nagyra értékeled őket, és nem akarod elszúrni. Épp ezzel szúrod el. Így szokott ez menni sajnos. Gondolkodj el rajta egy picit, és próbálj legközelebb ennek tudatában úgy viselkedni velük, ahogy kell.
2013. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az utolsó mondja.

Én is múltkor előadáson beültem 1 csajszi mellé és tök jól eldumáltunk, de amúgy nem tetszett nagyon. Ha nagyon tetszett volna valószínű nem is merek beülni mellé.


De van egy kiszemelt, majd megpróbálok a közelébe jutni, na nála leszek kíváncsi mit tudok elérni :D

2013. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!