Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok válaszolnátok őszintén?

Lányok válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés

Saját magamról lenne szó, hogy kb. Mennyi esélyem lehet egy lánynál és ha valamin változtatnom kéne akkor min?

20 felett vagyok de még nem vagyok 25. Az a helyzet, hogy eléggé érzékeny vagyok lelkileg, bár ezt nem nagyon mutatom ki, főleg nem idegenek felé. Nagy az igazságérzetem és mindig segíteni akarok ha olyan helyzet adódik. Talán mert nekem soha nem segített senki és ezzel akarom megváltoztatni a világot... nem tudom. Pici koromtól kezdve leginkáb az ilyen technikai jellegű dolgok érdekeltek, azért ez az életemen meg is látszik valamennyire. Elektronika, informatika, autók, motorok, de még sok minden más is csak ezek a hangsúlyosabbak. Volt 1-2 szerelmem életem során, de valamivel komolyabb kapcsolat csak 19 és 22 éves koromban. Előtte inkáb ilyen gyerekszerelem meg ilyesmik. Tizenéves koromban úgy gondoltam, hogy én még nem vagyok elég érett egy komoly kapcsolathoz, bár érdekeltek a lányok amióta az eszemet tudom, a szexuális témák is, de nekem mindig fontos volt mellé a szerelem és az őszinteség is. Nem tudtam volna csak azért hazudni egy lánynak soha, hogy lefeküdjek vele. Mire "felnőttem" agyban és úgy gondoltam, hogy ideje lenne megpróbálni egy komolyabb kapcsolatot (ha találok megfelelő lányt), addigra történtek dolgok amik áthúzták a számításaim. Tini kromban volt 1-2 pattanásom, de hát kinek nem. Csakhogy ezek egy része megmaradt és nemm olyan rég kiderült, hogy ez egy allergiához hasonló dolog miatt van, sok ételben vannak olyan anyagok amik kiválthatják. Nem annyira vészes a dolog de sajnos van a vállamon meg a karomon pár helyen leginkább. Ezzel küzdök jó pár éve és kiderült, hogy kb. 1 millió forintból 5 év alatt 80%-os valószínűséggel meggyógyítható. Ez egy nagyon nagy lelki sokk volt számomra, gondolhathátok.. főleg a mai világban. Aztán még nem beszéltem a kiskori traumákról ahogy vert az anyám meg az apám, nem volt senki aki segített volna vagy akire számíthattam volna, sok balesetem is volt nekem is illetve voltak mások akiket láttam megsérülni, meghalni (volt aki a kezem között) és ezek mind-mind hagytak lelki nyomokat. Túléltem, megerősödtem. De ezt a betegséget nagyon nehéz lesz meggyógyítani. Egyébként lehet vele élni simán csak leginkább az esztétikai dolgok miatt szörnyű nekem lelkileg. Ha lebarnulok a napon vagy messzebbről nézve nem annyira látszik. Nem vagyok túl nagy darab sem, 68 kg és 180cm. Csontsovány sem vagyok de egy olyan 80 kg szeretnék azért lenni. Csak az a gond, hogy szinte alig van amit megehetek és így nehéz. Ezen kívül elég sok lánnyal beszélgettem itt neten is és sokan a személyiségembe beleszerettek, csak mindenki több 100km-re van. A valóságban is elvagyok úgy a lányokkal, azt mondják okos vagyok meg kedves meg jófej meg ilyenek. Vigyázok rájuk, szeretem egyébként az emberek többségét. Nagyon ritkán járok bulizni, max ha viszek valakit. Inkább haverokkal, barátokkal beülünk egy étterembe, büfébe, gyrososhoz, sörözőbe, stb. Elbeszélgetni. Vagy kimegyünk a hegyre bográcsozni, sütögetni, stb. Szeretek a csillagok alatt beszélgetni a barátaimmal -akár fiúk, akár lányok-. Vannak a környéken kilátók meg ilyesmi helyek ahova szeretek elmenni ismerősökkel beszélgetni. Azt mondják tök normális vagyok, tényleg segítek akinek tudok és idegenekkel is leállok beszélgetni ha épp ugy adódik. Nem cigizem, nem drogozom, nem iszom alkoholt, próbálok egészségesen élni. Arcom teljesen átlagos, rövid haj, zöld szem semmi extra. Ugye alkatra sem, de páva sem vagyok vagy semmi ilyesmi.

Leginkább ez a külső dolog ami bánt, emiatt nem is nagyon merek rövidujjú ingben vagy pólóban társaságba menni. Ez egy nagyon nagy csapás nekem, úgy érzem, pedig egyébként tényleg szerintem abszolut nem vagyok más mint az emberek egy része. Mivel még diákhitelem is van, így sajnos nem mostanában lesz lehetőségem ezt a dolgot teljesen meggyógyítani de az idő meg közben telik és ha valakivel beszélgetek is, kérdezik hogy egy ilyen fiúnak hogyhogy nincs barátnője? Hát így. Emiatt. Nem is nagyon merek a valóságban komolyabban ismerkedni és nem is járok ilyen helyekre mert falusi gyerek vagyok és amikor ilyen helyre kerülök ahol többen vannak akkor mindig azt látom, hogy kigyúrt emberek, fizikailag tök egészségesnek tűnnek (persze mentálisan általában nem azok), de sok esetben bunkók, lenéznek másokat, stb. Persze mindig van kivétel, a barátaim közül is tudnék mondani. Vidám vagyok egyébként általában még ezek ellenére is, néha én is benne vagyok kisebb hülyeségekben de általában a társaságban én vagyok az őrangyal :) mivel pici faluban élek, így lehetőségem is kevesebb van egy városihoz képest, viszont az értékrendem is sokmindenben eltér tőlük. Próbálok becsületes maradni, a nőket, lányokat tisztelem, az ígéretem betartom, stb... szerintetek?


2014. jún. 8. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl hosszú és a lehető legrosszabbkor tetted fel.
2014. jún. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire nagyonnagyon zavar téged ez, akkor gyűjtsd össze rá a pénzt és csináltasd meg... és akkor biztos több lesz az önbizalmad is :) nekem is ilyesmi dolog volt, (jó, nem ennyire drága dolog) a fogaim miatt, nagyon csúnyák voltak, és 100ezer forintba került megcsináltatni, és semmi pénzem nem volt, de elmentem dolgozni és megcsináltattam, és azóta sokkal jobban érzem magam :)
2014. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
.
2014. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
wall of text
2014. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felesleges regényt írni magadról.

"Arcom teljesen átlagos"

Lányoknál ilyen nincs, "helyes" és "csúnya" kategóriákba sorolnak.

Ez alapján döntik e már rögtön hogy van e esélyed.

2014. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- A bekezdések szexik.

- Inkább az a kérdés, hogy hol tudsz te hasonló értékrendű csajt találni.

- Ahogy elnézlek, te egy nagyon-nagyon zárt körben mozogsz. Barátok-kajálás-kocsmázás-kirándulás és ennyi. Érdemes lenne elmenni a legközelebbi nagyvárosba a téged érdeklő programokra (borfeszt, koncertek, múzeumok éjszakája, érdekes előadás, anyám tyúkja...) Tudod, több ember, könnyebb ismerkedési lehetőség, pláne, ha adott valami téma.

- "mert falusi gyerek vagyok" és kb. az jön le az írásodból, hogy a falu maga a Mennyország csupa ártatlan jóemberrel, a város pedig a megtestesült züllés: tapló emberek, drog, pia, bagófüst, orgiák, ármánykodás... Bocs a sarkításért. De picit le kéne építeni az előítéleteidet!

- "viszont az értékrendem is sokmindenben eltér tőlük. Próbálok becsületes maradni, a nőket, lányokat tisztelem, az ígéretem betartom, stb." Azért normáliséknál a becsületesség és az egymás kölcsönös tisztelete valami iszonyatosan alap dolog. Ami inkább érdekes, az a problémamegoldó-készség, kommunikáció, ilyenek.

- "semmi extra. Ugye alkatra sem, de páva sem vagyok vagy semmi ilyesmi." Annyira legyél extra, hogy tudj az alkatodhoz öltözködni és legyen valami kis stílusérzéked! Nem kell páwáskodni, nem kell Armani öltöny, viszont amid van, az nézzen ki rajtad piszok jól!

- "kiderült, hogy kb. 1 millió forintból 5 év alatt 80%-os valószínűséggel meggyógyítható" "nagyon nehéz lesz meggyógyítani" Nézz utána a homeopátiának, ha látsz benne rációt, keress egy jó homeopatát! Valószínűleg tudna valamit kezdeni veled, a bőrödet és a lelki virágoskertedet is beleértve és még csak a vesédet sem kéne eladnod érte.

- Egyébként nem rossz, nem rossz, de a magabiztosságoddal (betegség okozta szégyenlősség + falusi gyerek imidzs) kellene valamit kezdeni. Az kifejezetten jó pont, hogy a leírásod alapján akarsz valamit az élettől, tudsz ismerkedni és nem hagyod, hogy agyoncsapjanak a rossz élmények.

2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, picit fura volt ahogy írtad de sok mindent én is így gondolok ahogy leírtad. Homeopátia irányába nézelődöm inkább most igen, ez a falusi imidzs meg csak a lelkemben van inkább mert ide születtem :) Külsőre így öltözködésre meg ilyesmire nincsen, ugyanabban az adidas vagy tisza cipőben járok mint mások, stb.. szóval ilyen téren szerintem elvegyülök ha lehet így fogalmazni :D
2014. jún. 9. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!